KFA-NEPT?NAS
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
42 (vid. 3.23)
ĮMUŠTA
25 (vid. 1.92)
PRALEISTA
17
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
įvarč. įvarč. įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Laurynas Barsteika
10
2
0
  Denis Matihin
5
2
0
  Mark Šin
5
1
0
  Lukas Nedzinskas
4
5
0
  Jonas Vaitkus
3
0
0
  Clifford Agwe Awah
3
3
0
  Aurimas Barsteika
3
0
0
  Dovydas Švambaris
2
0
0
  Aleksandr Fiodorov
2
2
0
  Anton Solovyev
1
0
0
  Donatas Gaižauskas
1
0
0
  Arminas Elkimavičius
1
1
0
  Kasparas Dovidonis
1
1
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Tautvydas Špiegis
0
1
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0
  Erlandas Seselskis
0
0
0
  Khaled Menani
0
0
0
  Andrius Pakalniškis
0
0
0
  Chadie Naeim
0
1
0
  Martynas Jucius
0
1
0
  Nikita Šiušis
0
0
0
  Modestas Lideika
0
0
0
  Gedas Lideika
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-15
1 turas
KFA-NEPT?NAS
4:0
NEWLINK LT
2021-06-22
2 turas
FK JAKAI
2:2
KFA-NEPT?NAS
2021-06-30
3 turas
KFA-NEPT?NAS
0:1
FK JONUŠAI
2021-07-07
4 turas
GARANT GROUP
4:2
KFA-NEPT?NAS
2021-07-14
5 turas
KFA-NEPT?NAS
5:2
FK PLIUSAS
2021-07-22
6 turas
KLAIPĖDA CITY
3:5
KFA-NEPT?NAS
2021-08-03
7 turas
KFA-NEPT?NAS
6:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-08-12
8 turas
FC SUOLIUKAS
2:4
KFA-NEPT?NAS
2021-08-24
9 turas
KFA-NEPT?NAS
3:2
FK GRANATA
2021-08-26
10 turas
FK FUTERA
0:1
KFA-NEPT?NAS
2021-09-02
11 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:8
KFA-NEPT?NAS
2021-09-07
12 turas
KFA-NEPT?NAS
1:2
FASOUL ARTSPACE
2021-09-15
13 turas
TRITON LT
3:1
KFA-NEPT?NAS

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015