FK GRANATA
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
45 (vid. 3.46)
ĮMUŠTA
33 (vid. 2.54)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras KumpisGvidas JuškaEdvinas Girdenis
6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Artūras Kumpis
6
0
1
  Gvidas Juška
5
0
0
  Edvinas Girdenis
5
1
0
  Nerijus Paulauskas
5
0
0
  Evaldas Misiūnas
4
3
0
  Haroldas Jonauskis
4
0
0
  Andrius Jokšas
3
2
0
  Artūras Jakovenka
3
0
0
  Titas Mikelis
2
0
0
  Mantas Perepliotovas
1
0
0
  Edgaras Barkus
1
0
0
  Andrius Vaitonis
1
0
0
  Dovydas Kemundris
1
0
0
  Audrius Tolis
1
0
0
  Tadas Kazlauskas
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
1
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Mindaugas Bagužis
0
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Tadas Preibys
0
0
0
  Rapolas Bivanis
0
0
0
  Augustas Vaitkus
0
0
0
  Tadas Stilius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Deivydas Gedvilas
1
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Nerijus Kumža
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Linas Vaitkus
0
1
0
  Erikas Jonauskis
0
0
0
  Markas Ivanovas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-16
1 turas
FK GRANATA
3:2
FK JONUŠAI
2021-06-22
2 turas
GARANT GROUP
1:0
FK GRANATA
2021-07-02
3 turas
FK GRANATA
6:0
FK PLIUSAS
2021-07-07
4 turas
KLAIPĖDA CITY
5:2
FK GRANATA
2021-07-14
5 turas
FK GRANATA
5:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-07-21
6 turas
FC SUOLIUKAS
2:3
FK GRANATA
2021-08-03
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:0
FK GRANATA
2021-08-11
8 turas
FK GRANATA
6:1
FK FUTERA
2021-08-24
9 turas
KFA-NEPT?NAS
3:2
FK GRANATA
2021-08-26
10 turas
FK GRANATA
2:4
FASOUL ARTSPACE
2021-09-02
11 turas
TRITON LT
3:4
FK GRANATA
2021-09-15
13 turas
FK JAKAI
7:2
FK GRANATA
2021-09-20
12 turas
FK GRANATA
10:0
NEWLINK LT

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.30
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI - Plikių SAKUONA
Gargždų miesto stadionas
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
4 turas
NAUTICA - MEMEL
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
PVM-21 - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 2 4 3
4. MINIJOS FA 2 -4 3
5. BABRUNGO UOGOS 2 -5 0
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015