FK FUTERA
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
34 (vid. 2.62)
ĮMUŠTA
39 (vid. 3.00)
PRALEISTA
-5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas GrušauskasRimantas StankusKarolis Norvilas
8 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Grušauskas
8
1
0
  Rimantas Stankus
3
1
0
  Karolis Norvilas
3
0
0
  Audrius Gadeikis
3
0
0
  Vadym Yatsenko
3
0
0
  Mindaugas Riklevičius
2
0
0
  Rokas Černiauskas
2
0
0
  Egidijus Kryžnauskas
2
0
0
  Artem Tyshko
2
0
0
  Donaldas Jautžemis
1
1
0
  Julijonas Merkelis
1
1
0
  Jonas Butkevičius
1
1
0
  Justas Teišerskis
0
1
0
  Vadim Marčenkov
0
0
0
  Darius Radavičius
0
0
0
  Vaidotas Bukelevičius
0
2
0
  Airijus Pernarauskis
0
0
0
  Vilius Zaburas
0
0
0
  Artūras Juška
0
0
0
  Tadas Jurcius
0
0
0
  Andrius Dervinis
0
0
0
  Marius Rindokas
0
0
0
  Stasys Pakalnškis
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
0
  Dominykas Jurgaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Irmantas Šlušnys
1
2
0
  Karolis Jocys
1
0
0
  Žilvinas Mockus
0
0
0
  Vytautas Ruškys
0
0
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Marius Paškevičius
0
0
0
  Valerijus Žukovas
0
0
0
  Atas Šerkšnys
0
0
0
  Kęstutis Budreckas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-15
1 turas
FK FUTERA
0:1
FK JAKAI
2021-06-22
2 turas
FK VS-JONUŠAI
5:0
FK FUTERA
2021-06-30
3 turas
FK FUTERA
2:3
GARANT GROUP
2021-07-09
4 turas
FK PLIUSAS
1:6
FK FUTERA
2021-07-16
5 turas
FK FUTERA
4:6
KLAIPĖDA CITY
2021-07-22
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:2
FK FUTERA
2021-08-04
7 turas
FK FUTERA
2:5
FC SUOLIUKAS
2021-08-11
8 turas
FK GRANATA
6:1
FK FUTERA
2021-08-18
9 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:1
FK FUTERA
2021-08-26
10 turas
FK FUTERA
0:1
KFA-NEPTŪNAS
2021-08-31
11 turas
FASOUL ARTSPACE
3:2
FK FUTERA
2021-09-08
12 turas
FK FUTERA
6:4
TRITON LT
2021-09-14
13 turas
NEWLINK TRUST
0:8
FK FUTERA

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015