Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-06-22, 2 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas
FK VS-JONUŠAI 5-0
(2-0)
FK FUTERA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Gnedojus
Arnas Dumbrauskas
Šarūnas Genčius
Artūras Beizakas
Rolandas Kuncė
Elijus Klapatauskas
Ramūnas Ruibys
Ignas Tamašauskas
Žymantas Šakys
Neilas Srėbalius
Mindaugas Žemaitaitis
Jogaila Šimkus
Šarūnas Genčius
7 min. 1-0
Mindaugas Žemaitaitis
29 min. 2-0
Šarūnas Genčius
39 min. 3-0
Ignas Tamašauskas
50 min. 4-0
Neilas Srėbalius
60 min. 5-0
Darius Radavičius
Donaldas Jautžemis
Julijonas Merkelis
Rimantas Stankus
Vaidotas Bukelevičius
Irmantas Šlušnys
Tadas Jurčius
Mindaugas Riklevičius
Rokas Černiauskis
Andrius Dervinis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Irmantas Šlušnys
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015