FK JONUŠAI
Informacija
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
49 (vid. 3.77)
ĮMUŠTA
12 (vid. 0.92)
PRALEISTA
37
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisIgnas TamašauskasŠarūnas Genčius
10 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Žemaitaitis
10
0
0
  Ignas Tamašauskas
9
1
0
  Šarūnas Genčius
5
0
0
  Matas Ilginis
4
0
0
  Neilas Srėbalius
4
0
0
  Jogaila Šimkus
3
0
0
  Arvydas Dapkus
3
0
0
  Arnas Dumbrauskas
2
2
0
  Mindaugas Bielskis
2
1
0
  Rokas Pleikys
1
0
0
  Žymantas Šakys
1
0
0
  Simonas Alsys
1
0
0
  Tadas Vaičekauskas
1
0
0
  Osvaldas Bieliauskis
0
0
0
  Artūras Valatkevičius
0
0
0
  Artūras Beizakas
0
0
0
  Elijus Klapatauskas
0
0
0
  Ramūnas Ruibys
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
1
0
  Mantas Lukas
0
1
0
  Vilius Norvilas
0
0
0
  Laurynas Gedminas
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0
  Justas Skuodas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Dangis Gailiušis
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Stepas Šiaulytis
0
0
0
  Arnas Vaseris
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-16
1 turas
FK GRANATA
3:2
FK JONUŠAI
2021-06-22
2 turas
FK JONUŠAI
5:0
FK FUTERA
2021-06-30
3 turas
KFA-NEPT?NAS
0:1
FK JONUŠAI
2021-07-08
4 turas
FK JONUŠAI
1:0
FASOUL ARTSPACE
2021-07-13
5 turas
TRITON LT
0:2
FK JONUŠAI
2021-07-20
6 turas
FK JONUŠAI
9:0
NEWLINK LT
2021-08-04
7 turas
FK JAKAI
0:7
FK JONUŠAI
2021-08-11
8 turas
FK JONUŠAI
2:1
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2021-08-18
9 turas
FK JONUŠAI
0:1
GARANT GROUP
2021-08-24
10 turas
FK PLIUSAS
0:5
FK JONUŠAI
2021-08-31
11 turas
FK JONUŠAI
8:2
KLAIPĖDA CITY
2021-09-07
12 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:6
FK JONUŠAI
2021-09-16
13 turas
FK JONUŠAI
1:3
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015