FC SUOLIUKAS
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
40 (vid. 3.08)
ĮMUŠTA
31 (vid. 2.38)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas NarvilasSergej SmyslovAndrej Smyslov
10 įvarč.7 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Ramūnas Narvilas
10
1
0
  Sergej Smyslov
7
1
0
  Andrej Smyslov
3
1
0
  Tadas Baronas
3
0
0
  Eimantas Rudavičius
3
0
0
  Gytis Korsakovas
2
0
0
  Edgar Dorogavcev
2
1
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Edvardas Bacevičius
2
2
0
  Tomas Bardauskas
2
2
0
  Donatas Žickus
1
1
0
  Martynas Šiaulytis
1
1
0
  Lukas Bielskis
1
0
0
  Tomas Šniauka
0
1
0
  Albertas Sausarys
0
0
0
  Vilius Mišieika
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Scott Palmer
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  Mantas Baltrušis
0
0
0
  Ernestas Gedrimas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-16
1 turas
FC SUOLIUKAS
2:4
GARANT GROUP
2021-06-23
2 turas
FK PLIUSAS
3:8
FC SUOLIUKAS
2021-06-29
3 turas
FC SUOLIUKAS
3:4
KLAIPĖDA CITY
2021-07-08
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:4
FC SUOLIUKAS
2021-07-13
5 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:0
FC SUOLIUKAS
2021-07-21
6 turas
FC SUOLIUKAS
2:3
FK GRANATA
2021-08-04
7 turas
FK FUTERA
2:5
FC SUOLIUKAS
2021-08-12
8 turas
FC SUOLIUKAS
2:4
KFA-NEPT?NAS
2021-08-19
9 turas
FASOUL ARTSPACE
1:4
FC SUOLIUKAS
2021-08-25
10 turas
FC SUOLIUKAS
1:0
TRITON LT
2021-08-31
11 turas
NEWLINK LT
0:1
FC SUOLIUKAS
2021-09-10
12 turas
FC SUOLIUKAS
5:3
FK JAKAI
2021-09-16
13 turas
FK JONUŠAI
1:3
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
INFO
8 turas
2024-06-26
19.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
FC SUOLIUKAS

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 17 16
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12 15
4. SK PLIKIAI 6 12 12
5. SIGROUP 6 1 9
6. FK JONUŠAI 6 -4 6
7. FC SUOLIUKAS 6 -8 6
8. FK DITUVA 7 -34 3
9. FK PLIUSAS 6 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015