Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-06-30, 3 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža
KFA-NEPT?NAS 0-1
(0-1)
FK JONUŠAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Khaled Menani
Mark Šin
Anton Solovyev
Clifford Agwe Awah
Lukas Neddzinskas
Dovydas Švambaris
Donatas Gaižauskas
Aurimas Barsteika
Chadie Naeim
Martynas Jucius
Modestas Lideika
Gedas Ligeika
38 min. 0-1
Mindaugas Žemaitaitis
Aurimas Stripinis
Osvaldas Bieliauskis
Arvydas Dapkus
Arnas Dumbrauskas
Šarūnas Genčius
Rolandas Kuncė
Ignas Tamašauskas
Žygimantas Šakys
Laurynas Gedmintas
Neilas Srėbalius
Mindaugas Žemaitaitis
Jogaila Šimkus
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Rolandas Kuncė, Chadie Naeim, Lukas Nedzinskas
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015