Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-06-30, 3 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas
FK FUTERA 2-3
(1-2)
GARANT GROUP
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Airijus Pernarauskis
Mindaugas Grušauskas
Rimantas Stankus
Vaidotas Bukelevičius
Jonas Butkevičius
Irmantas Šlušnys
Tadas Jurcius
Mindaugas Riklevičius
Rokas Černiauskis
Andrius Dervinis
17 min. 0-1
Saulius Varkalis
25 min. 0-2
Vytautas Laurinaitis
Irmantas Šlušnys
29 min. 1-2
45 min. 1-3
Audrius Vitkauskas
Rimantas Stankus
48 min. 2-3
Edvinas Razutis
Žilvinas Kymantas
Audrius Vitkauskas
Gerdas Kančelskis
Paulius Ruseckas
Saulius Varkalis
Robertas Tranas
Vytautas Laurinaitis
Žymantas Butkus
Orestas Abramavičius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Žymantas Butkus, Edvinas Razutis, Irmantas Šlušnys
.

Rungtynių video:

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
17 turas
KLAIPĖDA CITY - FC SUOLIUKAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
17 turas
FK JONUŠAI - FK GRANATA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.10
17 turas
FASOUL FC - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 36 27
2. KLAIPĖDOS FM B 8 11 15
3. MINIJA B 7 1 13
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 -2 12
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 -5 8
6. FK JONUŠAI 9 -11 7
7. FK SIRIJUS 8 -30 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 12 17 31
2. TAURAGĖS SC-MFK 10 15 20
3. FK KARYS 8 8 15
4. FC NEPTŪNAS-KU 10 -5 11
5. FK JAKAI-MINIJOS FA 8 -4 10
6. BABRUNGO UOGOS 10 -8 10
7. RIETAVO LIŪTĖS 12 -23 4

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK GRANATA 16 74 45
2. GARANT GROUP 16 40 37
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 16 4 29
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 16 11 28
5. KLAIPĖDA CITY 16 3 25
6. FK JONUŠAI 16 3 23
7. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 16 -13 23
8. FC SUOLIUKAS 16 -28 12
9. FASOUL FC 16 -28 5
10. FK PLIUSAS 16 -66 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 27
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 34 26
3. NAUTICA 11 26 23
4. KLAIPĖDA CITY 12 15 22
5. DANĖS PERLAS 11 12 16
6. FK PLIUSAS-EURORENTA 12 -43 3
7. MEMEL 12 -67 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. ATLANTO VETERANAI 8 21 19
2. ŠILUTĖS VETERANAS 9 2 17
3. HBH (Kretinga) 8 6 16
4. GARGŽDŲ VETERANAS 8 0 13
5. DANĖS PERLAS 9 -11 4
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 -18 3


KLFF.lt - 2015