Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-07-02, 3 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas
FK GRANATA 6-0
(1-0)
FK PLIUSAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Tamkevičius
Evaldas Misiūnas
Kazimieras Gnedojus
Titas Mikelis
Artūras Jakovenka
Edgaras Barkus
Artūras Kumpis
Deivydas Gedvilas
Andrius Vaitonis
Artūras Kumpis
8 min. 1-0
Andrius Vaitonis
32 min. 2-0
Artūras Kumpis
33 min. 3-0
Edgaras Barkus
47 min. 4-0
Artūras Kumpis
57 min. 5-0
Evaldas Misiūnas
60 min. 6-0
Aleksandras Skeivys
Dalius Jurjonas
Georgijus Drožeanu
Mantas Dovydaitis
Dovydas Imbrasas
Robertas Žižys
Edvinas Kundrotas
Dovydas Vasilenko
Ignas Pakalniškis
Tomas Rimkus
Andrius Sudeikis
Žygimantas Grušas
Saulius Ringys
Lukas Narmontas
Gabrielius Cibarauskas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015