Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-06-22, 2 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
FK JAKAI 2-2
(2-0)
KFA-NEPT?NAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kazys Knieža
Artūras Mosejevas
Lukas Dvarionas
Arnoldas Nausėdas
Arvydas Trizno
Michail Polevanov
Dovydas Zajančiauskas
Edgaras Makarovas
Aivaras Vaznevičius
Tautvydas Ambraziūnas
Teodoras Padagas
Edgaras Makarovas
2 min. 1-0
Edgaras Makarovas
22 min. 2-0
46 min. 2-1
Aurimas Barsteika
49 min. 2-2
Aurimas Barsteika
Khaled Menani
Mark Šin
Anton Solovyev
Jonas Vaitkus
Clifford Agwe Awah
Lukas Neddzinskas
Dovydas Švambaris
Donatas Gaižauskas
Aurimas Barsteika
Chadie Naeim
Martynas Jucius
Modestas Lideika
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
19.00
14 turas
FC SUOLIUKAS - FK PLIUSAS
FM salė (P. Komunos g. 16A)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
Finalas turas
PLIKIAI-SAKUONA - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 11 22 23
2. KRANTONA 11 13 22
3. PHOENIX FC 12 20 20
4. FK PEMPININKAI 12 11 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 12 10 17
6. KLAIPĖDA CITY 12 -25 8
7. FK ŠILUTĖ 12 -51 6

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 14 51 31
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 23 31
3. FK JONUŠAI 13 27 27
4. DRAGŪNAI 14 -2 22
5. FC SUOLIUKAS 13 8 19
6. FK SPARTA 14 -7 15
7. LCC MOOSE FC 14 -56 9
8. FK PLIUSAS 13 -44 6

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 10 54 28
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 47 24
3. DANĖS PERLAS 10 3 16
4. KRUOPA 10 -18 12
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 13 19
6. KLAIPĖDA CITY 10 6 12
7. MEMEL 10 -42 3
8. MEGLARAS 10 -61 3


KLFF.lt - 2015