Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-07-20, 6 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas
FK PLIUSAS 2-6
(0-2)
FASOUL ARTSPACE
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gabrielius Cibarauskas
Dalius Jurjonas
Georgijus Drožeanu
Mantas Dovydaitis
Robertas Žižys
Marius Gadliauskas
Edvinas Kundrotas
Paulius Baranauskas
Dovydas Vasilenko
Ignas Pakalniškis
Andrius Sudeikis
Mindaugas Dobrovolskis
Lukas Narmontas
Edgaras Gricius
5 min. 0-1
Mohamed Sahbi
23 min. 0-2
Manuchim Ogundu
37 min. 0-3
Manuchim Ogundu
44 min. 0-4
Kiril Čiupalov
Mindaugas Dobrovolskis
49 min. 1-4
53 min. 1-5
Manuchim Ogundu
55 min. 1-6
Kiril Čiupalov
59 min. 2-6
Įvartis į savo vartus
Oleksii Ivlichev
Denis Demereckas
Aleksey Lyskov
Matas Vasiliauskas
Mohamed Sahbi
Kiril Čiupalov
Konstantin Andrijenko
Neilas Valantinas
Andrej Seliviorstov
Marc Dyper
Norbertas Šneideris
Roman Kuzmičov
Jevgenij Bulbenkov
Daniel Okenwa
Titas Stupelis
Manuchim Ogundu
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Lukas Narmontas, Robertas Žižys, Konstantin Andrijenko
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015