Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-07-20, 6 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas
FK PLIUSAS 2-6
(0-2)
FASOUL ARTSPACE
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gabrielius Cibarauskas
Dalius Jurjonas
Georgijus Drožeanu
Mantas Dovydaitis
Robertas Žižys
Marius Gadliauskas
Edvinas Kundrotas
Paulius Baranauskas
Dovydas Vasilenko
Ignas Pakalniškis
Andrius Sudeikis
Mindaugas Dobrovolskis
Lukas Narmontas
Edgaras Gricius
5 min. 0-1
Mohamed Sahbi
23 min. 0-2
Manuchim Ogundu
37 min. 0-3
Manuchim Ogundu
44 min. 0-4
Kiril Čiupalov
Mindaugas Dobrovolskis
49 min. 1-4
53 min. 1-5
Manuchim Ogundu
55 min. 1-6
Kiril Čiupalov
59 min. 2-6
Įvartis į savo vartus
Oleksii Ivlichev
Denis Demereckas
Aleksey Lyskov
Matas Vasiliauskas
Mohamed Sahbi
Kiril Čiupalov
Konstantin Andrijenko
Neilas Valantinas
Andrej Seliviorstov
Marc Dyper
Norbertas Šneideris
Roman Kuzmičov
Jevgenij Bulbenkov
Daniel Okenwa
Titas Stupelis
Manuchim Ogundu
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Lukas Narmontas, Robertas Žižys, Konstantin Andrijenko
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015