Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-07-15, 5 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
FASOUL ARTSPACE 0-7
(0-2)
GARANT GROUP
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Oleksii Ivlichev
Denis Demereckas
Aleksey Lyskov
Aleksandr Ševelkov
Kiril Čiupalov
Konstantin Andrijenko
Neilas Valantinas
Andrej Seliviorstov
Marc Dyper
Norbertas Šneideris
Dmitrij Ryndin
Daniel Okenwa
Titas Stupelis
Manuchim Ogundu
16 min. 0-1
Audrius Vitkauskas
19 min. 0-2
Saulius Varkalis
32 min. 0-3
Justas Vilavičius
37 min. 0-4
Žilvinas Kymantas
50 min. 0-5
Žymantas Butkus
55 min. 0-6
Audrius Vitkauskas
57 min. 0-7
Gerdas Kančelskis
Edvinas Razutis
Žilvinas Kymantas
Audrius Vitkauskas
Gerdas Kančelskis
Paulius Ruseckas
Saulius Varkalis
Vytautas Laurinaitis
Rokas Borusas
Žymantas Butkus
Justas Vilavičius
Aurimas Jurgelevičius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Norbertas Šneideris
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015