Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-06-25, 2 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Kevinas Drungilas
0-3
(0-0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Karolis Jundulas
Vaidas Maziliauskas
Jurgis Petrauskas
Pertras Jokužys
Vitalij Sokolov
Aleksej Vorovskij
aidas Viršilas
Justas Rupeika
Darius Gritkus
Mantas Pakalniškis
34 min. 0-1
(9 m.)
Andrius Gedgaudas
50 min. 0-2
Robertas Poškus
57 min. 0-3
Tomas Žiukas
Gediminas Venckus
Aivaras Umantas
Arvydas Urbonas
Tomas Žiukas
Andrius Puotkalis
Egidijus Bucevičius
Edgaras Jokubaitis
Paulius Lukošvičius
Andrius Gedgaudas
Mindaugas Kuhlins
Pavelas Domas
Robertas Poškus
Žilvinas Kelpšas
Karolis Kelpšas
Edmundas Gaigalas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Edgaras Jokubaitis
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015