Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2021-07-01, 3 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas
TRITON LT 4-3
(1-2)
NEWLINK TRUST
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Karolis Jundulas
Vaidas Maziliauskas
Jurgis Petrauskas
Tadas Surblys
Pertras Jokužys
Vitalij Sokolov
Aleksej Vorovskij
Aidas Viršilas
Mantas Pakalniškis
Rytis Zabita
Domininkas Matutis
Giorgi Janiashvili
Mindaugas Antanavičius
Tadas Surblys
22 min. 1-0
23 min. 1-1
Erikas Tolčejevas
26 min. 1-2
Erikas Tolčejevas
36 min. 1-3
Roman Poprūga
Domininkas Matutis
52 min. 2-3
Mantas Pakalniškis
56 min. 3-3
Vitalij Sokolov
59 min. 4-3
Almantas Eidėjus
Valentinas Rumiancevas
Artūras Iljinas
Roman Poprūga
Pranas Griškevičius
Martynas Bačko
Sergejus Bačko
Dainius Žvirblis
Arnas Tolčejevas
Erikas Tolčejevas
Romualdas Žukauskas
Nerijus Gečas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Jurgis Petrauskas
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015