Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2015-03-01
Nautica 2:7 Irenita
14
2015-03-01
Klaipėdos Universitetas 2:3 GP-Policijos Asociacija
13
2015-02-19
GP-Policijos Asociacija 4:0 Nautica
13
2015-02-18
Klaipėdos Universitetas 7:1 Irenita
12
2015-02-12
Irenita 7:2 Klarksonas-Plikiai
12
2015-02-11
Nautica 7:1 Sportidus-KVK
11
2015-02-06
Nautica 7:3 KUSK
11
2015-02-06
Klarksonas-Plikiai 4:10 Baltai
11
2015-02-04
Klaipėdos Universitetas 3:1 GP-Policijos Asociacija
11
2015-02-04
Sportidus-KVK 5:2 Bočiai
11
2015-02-04
Kruopa 10:6 Titanic
11
2015-02-03
Sarema 1:19 Irenita
10
2015-01-30
KUSK 5:5 Kruopa
10
2015-01-30
Irenita 10:1 Sportidus-KVK
10
2015-01-30
Baltai 5:11 GP-Policijos Asociacija
10
2015-01-28
Nautica 4:4 Klaipėdos Universitetas
10
2015-01-28
Titanic 2:6 Sarema
10
2015-01-28
Bočiai 3:8 Klarksonas-Plikiai
9
2015-01-23
Sarema 2:5 KUSK
9
2015-01-23
Klarksonas-Plikiai 5:16 Irenita
9
2015-01-23
GP-Policijos Asociacija 3:0 Bočiai
9
2015-01-22
Kruopa 2:6 Nautica
9
2015-01-21
Klaipėdos Universitetas 8:5 Baltai
9
2015-01-21
Sportidus-KVK 6:2 Titanic
9
2015-01-20
Nautica 4:1 Sarema
8
2015-01-16
KUSK 4:6 Sportidus-KVK
8
2015-01-16
Irenita 2:4 GP-Policijos Asociacija
8
2015-01-16
Titanic 4:5 Klarksonas-Plikiai
8
2015-01-14
Kruopa 3:9 Klaipėdos Universitetas
8
2015-01-14
Bočiai 5:6 Baltai
7
2015-01-09
Klarksonas-Plikiai 9:4 KUSK
7
2015-01-09
Baltai 6:15 Irenita
7
2015-01-08
Sportidus-KVK 2:4 Nautica
7
2015-01-07
Klaipėdos Universitetas 26:1 Bočiai
7
2015-01-07
GP-Policijos Asociacija 7:3 Titanic
7
2015-01-06
Sarema 1:2 Kruopa
6
2014-12-19
KUSK 5:5 GP-Policijos Asociacija
6
2014-12-19
Irenita 7:2 Bočiai
6
2014-12-18
Nautica 6:7 Klarksonas-Plikiai
6
2014-12-17
Kruopa 4:5 Sportidus-KVK
6
2014-12-17
Titanic 4:4 Baltai
6
2014-12-16
Sarema 1:9 Klaipėdos Universitetas
5
2014-12-12
Baltai 8:12 KUSK
5
2014-12-12
Klaipėdos Universitetas 3:0 Irenita
5
2014-12-11
GP-Policijos Asociacija 5:1 Nautica
5
2014-12-10
Klarksonas-Plikiai 4:5 Kruopa
5
2014-12-10
Bočiai 12:5 Titanic
5
2014-12-09
Sportidus-KVK 8:4 Sarema
4
2014-12-08
Sportidus-KVK 2:10 Klaipėdos Universitetas
4
2014-12-05
KUSK 3:2 Bočiai
4
2014-12-05
Titanic 3:3 Irenita
4
2014-12-03
Kruopa 4:8 GP-Policijos Asociacija
4
2014-12-03
Sarema 2:13 Klarksonas-Plikiai
4
2014-12-01
Nautica 4:2 Baltai
3
2014-11-28
Klarksonas-Plikiai 3:0 Sportidus-KVK
3
2014-11-28
Irenita 5:5 KUSK
3
2014-11-26
Klaipėdos Universitetas 11:3 Titanic
3
2014-11-26
Baltai 2:12 Kruopa
3
2014-11-26
Bočiai 0:2 Nautica
3
2014-11-25
GP-Policijos Asociacija 5:3 Sarema
2
2014-11-21
KUSK 11:3 Titanic
2
2014-11-21
Kruopa 3:6 Bočiai
2
2014-11-19
Klarksonas-Plikiai 4:13 Klaipėdos Universitetas
2
2014-11-19
Sportidus-KVK 6:11 GP-Policijos Asociacija
2
2014-11-18
Sarema 3:4 Baltai
2
2014-11-17
Nautica 2:2 Irenita
1
2014-11-17
GP-Policijos Asociacija 4:5 Klarksonas-Plikiai
1
2014-11-14
Kruopa 2:7 Irenita
1
2014-11-13
Titanic 1:3 Nautica
1
2014-11-12
Klaipėdos Universitetas 5:3 KUSK
1
2014-11-12
Baltai 2:4 Sportidus-KVK
1
2014-11-10
Bočiai 3:7 Sarema
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015