Titanic
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
36 (vid. 3.27)
ĮMUŠTA
78 (vid. 7.09)
PRALEISTA
-42
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius PiekusAudrius ŠopisTimur CyvaniukGiedrius ZeniauskasArtūras Kurbangalijevas
11 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Piekus
11
0
0
Audrius Šopis
7
2
1
Timur Cyvaniuk
6
0
0
Giedrius Zeniauskas
5
1
0
Jurijus Kurbangalijevas
2
1
0
Artūras Kurbangalijevas
2
0
0
Roman Zabalotnas
1
1
0
Martynas Mankus
1
0
0
Liutauras Rimkus
1
0
0
Dmitrij Bujanauskas
0
0
0
Dominikas Juškevičius
0
0
0
Maksim Nevolia
0
0
0
Maksim Kuziatin
0
0
0
Eduard Garšanov
0
1
1
Rolandas Uznys
0
0
0
Giedrius Kšanas
0
0
0
Giedrius Jurevičius
0
0
0
Edgaras Stalmokas
0
0
0
Maksim Bondarev
0
0
0
Aleksandr Ribakov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Titanic
1:3
Nautica
2
2014-11-21
KUSK
11:3
Titanic
3
2014-11-26
Klaipėdos Universitetas
11:3
Titanic
4
2014-12-05
Titanic
3:3
Irenita
5
2014-12-10
Bočiai
12:5
Titanic
6
2014-12-17
Titanic
4:4
Baltai
7
2015-01-07
GP-Policijos Asociacija
7:3
Titanic
8
2015-01-16
Titanic
4:5
Klarksonas-Plikiai
9
2015-01-21
Sportidus-KVK
6:2
Titanic
10
2015-01-28
Titanic
2:6
Sarema
11
2015-02-04
Kruopa
10:6
Titanic

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015