BABRUNGO VETERANAI
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
4 (vid. 1.33)
ĮMUŠTA
13 (vid. 4.33)
PRALEISTA
-9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Alvydas MickevičiusAdomas ZamulskisPaulius Pocius
2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Alvydas Mickevičius
2
0
0
  Adomas Zamulskis
1
0
0
  Paulius Pocius
1
0
0
  Darius Makaravičius
0
0
0
  Laimonas Tiškus
0
0
0
  Egidijus Martišius
0
0
0
  Arūnas Žukas
0
0
0
  čilvinas Pabedinskas
0
0
0
  Mantas Bertašius
0
0
0
  Nerijus Mockus
0
0
0
  Gintas Bakas
0
0
0
  Egidijus Eidintas
0
0
0
  Linas Gailiūnas
0
0
0
  Saulius Šimkus
0
0
0
  Ramūnas Banys
0
0
0
  Donatas Kulikauskas
0
0
0
  Linas Gudas
0
0
0
  Edvardas Žilius
0
0
0
  čilvinas Palubeckas
0
0
0
  Jonas Latakas
0
0
0
  Darius Daukša
0
0
0
  Jhon Starg
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
INFO
Rezultatas
2024-05-22
2 turas
BABRUNGO VETERANAI
2:1
ŠILUTĖS VETERANAS
2024-05-29
3 turas
HBH (Kretinga)
9:1
BABRUNGO VETERANAI
2024-06-13
5 turas
GARGŽDŲ VETERANAS
3:1
BABRUNGO VETERANAI

Sekančios rungtynės
INFO
6 turas
2024-06-25
19.30
BABRUNGO VETERANAI
-
MEMEL
4 turas
nukeltos
BABRUNGO VETERANAI
-
ATLANTO VETERANAI

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015