ŠILUTĖS VETERANAS
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
2 (vid. 0.50)
ĮMUŠTA
17 (vid. 4.25)
PRALEISTA
-15
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Augustinas KolpertasDarius IgarisVaidotas Pielikis
2 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Augustinas Kolpertas
2
0
0
  Darius Igaris
0
0
0
  Vaidotas Pielikis
0
0
0
  Vaidas Petkus
0
0
0
  Aurelijus SūdŽius
0
0
0
  Vladimiras Čiumakovas
0
0
0
  Linas Gedvila
0
0
0
  Artūras Skikas
0
0
0
  Nerijus Šeputis
0
0
0
  Jonas Jaunius
0
0
0
  Svajūnas Česnulis
0
0
0
  Robertas Sudžius
0
0
0
  Jurijus Užkuraitis
0
0
0
  Saulius Malinauskas
0
0
0
  Arūnas Trakšelis
0
0
0
  Olegas Vasiljevas
0
0
0
  Vytas Survila
0
0
0
  Renatas Zapelskis
0
0
0
  Genadij Hudiukov
0
0
0
  Kęstas Dembinskas
0
0
0
  Darius Vismontas
0
0
0
  Mindaugas Literka
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
INFO
Rezultatas
2024-05-16
1 turas
ŠILUTĖS VETERANAS
1:4
DANĖS PERLAS
2024-05-22
2 turas
BABRUNGO VETERANAI
2:1
ŠILUTĖS VETERANAS
2024-06-05
4 turas
ŠILUTĖS VETERANAS
0:6
HBH (Kretinga)
2024-06-12
5 turas
ATLANTO VETERANAI
5:0
ŠILUTĖS VETERANAS

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015