DANĖS PERLAS
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
10 (vid. 2.50)
ĮMUŠTA
1 (vid. 0.25)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romualdas RulevičiusRomas StonysAndrius Jokšas
2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Romualdas Rulevičius
2
0
0
  Romas Stonys
1
0
0
  Andrius Jokšas
1
0
0
  Vadim Marčenkov
1
0
0
  Sigitas Gujis
1
0
0
  Rolandas Uznys
1
0
0
  Irmantas Rekašius
1
0
0
  Slava Piagaj
1
0
0
  Nerijus Šliogeris
1
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Valerijus Jankauskas
0
0
0
  Donatas Gabrėnas
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Arūnas Šeškus
0
0
0
  Martynas Jankauskas
0
0
0
  Sergej Fiodorov
0
0
0
  Vladimiras Molis
0
0
0
  Arūnas Gaudiešius
0
0
0
  Marius Narušis
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
  Vygandas Burškys
0
0
0
  Remigijus Venckus
0
0
0
  Vitalis Marozas
0
0
0
  Elijus Pavlovas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
INFO
Rezultatas
2024-05-16
1 turas
ŠILUTĖS VETERANAS
1:4
DANĖS PERLAS
2024-05-22
5 turas
MEMEL
0:4
DANĖS PERLAS
2024-05-29
3 turas
ATLANTO VETERANAI
0:1
DANĖS PERLAS
2024-06-13
2 turas
HBH (Kretinga)
0:1
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO
4 turas
nukeltos
DANĖS PERLAS
-
GARGŽDŲ VETERANAS

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FC SUOLIUKAS - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
7 turas
FK DITUVA - SK PLIKIAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015