Klaipėdos regiono veteranų (45+) 8x8 futbolo pirmenybės
2024-05-22, 5 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Gvidas Gnedojus
MEMEL 0-4
(0-3)
DANĖS PERLAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Valera Aliakin
Vitaij Čerkesas
Vitalij Liuberskij
Eduard Goršanov
Mindaugas Radavičius
Žilvinas Mockus
Artur Ustinov
Aleksandras Frolovas
Arūnas Šilgalis
Viktor Kukšinov
Tomas Pranys
Jevgenij Fiodorov
Airijus Pernarauskis
Stanislav Krupelnikov
Tadas Kikilas
5 min. 0-1
Vadim Marčenkov
12 min. 0-2
Romualdas Rulevičius
25 min. 0-3
Romas Stonys
36 min. 0-4
Romualdas Rulevičius
Sigitas Gujis
Vadim Marčenkov
Renardas Vaitkus
Rolandas Uznys
Vladimiras Molis
Romualdas Rulevičius
Irmantas Rekašius
Slava Piagaj
Arūnas Gaudiešius
Vygandas Burškys
Remigijus Venckus
Vitalis Marozas
Nerijus Šliogeris
Elijus Pavlovas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015