Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Finalas
2022-02-05
DRAGŪNAI 6-2 FC SUOLIUKAS
Del III vietos
2022-02-04
KFA-FC NEPTŪNAS 3-6 EDM STATYBA-SENDVARIS
Pusfinalis
2022-01-27
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-3 DRAGŪNAI
Pusfinalis
2022-01-27
KFA-FC NEPTŪNAS 3-6 FC SUOLIUKAS
7
2022-01-21
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-6 DRAGŪNAI
7
2022-01-20
KFA-FC NEPTŪNAS 4-2 FK FUTERA
7
2022-01-19
LCC MOOSE FC 2-8 FC SUOLIUKAS
6
2022-01-16
FK PLIUSAS 1-11 KFA-FC NEPTŪNAS
6
2022-01-14
FASOUL ARTSPACE 2-4 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2022-01-14
DRAGŪNAI 6-2 LCC MOOSE FC
6
2022-01-13
FC SUOLIUKAS 4-6 FK FUTERA
4
2022-01-12
FK PLIUSAS 1-4 LCC MOOSE FC
5
2022-01-09
LCC MOOSE FC 7-8 FASOUL ARTSPACE
5
2022-01-09
KFA-FC NEPTŪNAS 4-1 FC SUOLIUKAS
5
2022-01-07
FK FUTERA 2-3 DRAGŪNAI
5
2022-01-06
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-0 FK PLIUSAS
7
2021-12-29
FK PLIUSAS 2-3 FASOUL ARTSPACE
3
2021-12-29
KFA-FC NEPTŪNAS 3-2 DRAGŪNAI
4
2021-12-23
DRAGŪNAI 3-4 FC SUOLIUKAS
4
2021-12-23
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-1 KFA-FC NEPTŪNAS
4
2021-12-21
FASOUL ARTSPACE 7-1 FK FUTERA
3
2021-12-17
LCC MOOSE FC 0-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2021-12-17
FC SUOLIUKAS 5-1 FASOUL ARTSPACE
3
2021-12-15
FK FUTERA 6-4 FK PLIUSAS
2
2021-12-12
FASOUL ARTSPACE 1-4 DRAGŪNAI
2
2021-12-12
LCC MOOSE FC 3-4 KFA-FC NEPTŪNAS
2
2021-12-12
FK PLIUSAS 0-9 FC SUOLIUKAS
2
2021-12-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 5-4 FK FUTERA
1
2021-12-06
FASOUL ARTSPACE 4-3 KFA-FC NEPTŪNAS
1
2021-12-03
DRAGŪNAI 5-0 FK PLIUSAS
1
2021-12-03
FC SUOLIUKAS 0-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2021-12-03
FK FUTERA 2-6 LCC MOOSE FC
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015