Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
2022-01-13, 6 turas, FM salė,
Teisėjai: Aidas Mazalas, Kevinas Drungilas
FC SUOLIUKAS 4-6
(1-3)
FK FUTERA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas Gedminas
Edgar Dorogavcev
Tadas Baronas
Ramūnas Narvilas
Scott Palmer
Simonas Pilypas
Lukas Bielskis
Šarūnas Genčius
Šarūnas Genčius
7 min. 1-0
19 min. 1-1
Jonas Butkevičius
20 min. 1-2
Rokas Černiauskas
23 min. 1-3
Vytautas Reinikis
33 min. 1-4
Audrius Gadeikis
Edgar Dorogavcev
41 min. 2-4
Ramūnas Narvilas
41 min. 3-4
48 min. 3-5
Jonas Butkevičius
49 min. 3-6
Audrius Gadeikis
Šarūnas Genčius
49 min. 4-6
Darius Radavičius
Donaldas Jautžemis
Rokas Černiauskas
Rimantas Stankus
Jonas Butkevičius
Sirius Rimvydas
Audrius Gadeikis
Vytautas Reinikis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Ramūnas Narvilas, Audrius Gadeikis, Simonas Pilypas, Edgar Dorogavcev, Tadas Baronas
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
17.00
7 turas
FASOUL - FM-KLAIPĖDA
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS
11.30
4 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - KARYS.LT
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
12.30
6 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - FK JAKAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015