FK FUTERA
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
23 (vid. 3.29)
ĮMUŠTA
33 (vid. 4.71)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Audrius GadeikisRokas ČerniauskasVytautas Reinikis
8 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Audrius Gadeikis
8
3
0
  Rokas Černiauskas
4
0
0
  Donaldas Jautžemis
3
1
0
  Jonas Butkevičius
3
0
0
  Vytautas Reinikis
3
0
0
  Aurimas Tamkevičius
1
0
0
  Deividas Kubilius
1
1
0
  Kasparas Karalis
0
0
0
  Rimantas Stankus
0
0
0
  Tautvydas Ambraziūnas
0
0
0
  Julius Merkelis
0
0
0
  Darius Radavičius
0
0
0
  Nikolaj Stankevič
0
0
0
  Edgaras Safronovas
0
0
0
  Dominykas Jurgaitis
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
0
  Valerijus Žukovas
0
0
0
  Paulius Grigaitis
0
0
0
  Aurimas Balskus
0
0
0
  Sirius Rimvydas
0
0
0
  Mantvydas Bertulis
0
0
0
  Lukas Pozdėjevas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Justas Teišerskis
0
0
0
  Domas Alijošius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
INFO
Rezultatas
2021-12-03
1 turas
FK FUTERA
2:6
LCC MOOSE FC
2021-12-08
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:4
FK FUTERA
2021-12-15
3 turas
FK FUTERA
6:4
FK PLIUSAS
2021-12-21
4 turas
FASOUL ARTSPACE
7:1
FK FUTERA
2022-01-07
5 turas
FK FUTERA
2:3
DRAGŪNAI
2022-01-13
6 turas
FC SUOLIUKAS
4:6
FK FUTERA
2022-01-20
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
4:2
FK FUTERA

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


KLFF partneriai


Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 8 18
2. FK JAKAI 8 16
3. BANGA 8 15
4. KARYS.LT 8 7
5. LCC MOOSE FC 8 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
4. KRANTONA 6 9
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 8 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 20
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 16
4. DANĖS PERLAS 8 15
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 13
6. MEMEL 8 9
7. KRUOPA 8 6
8. FK FUTERA 8 4
9. FK PAJŪRIS 8 0


KLFF.lt - 2015