FC SUOLIUKAS
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
31 (vid. 4.43)
ĮMUŠTA
15 (vid. 2.14)
PRALEISTA
16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas GenčiusEdgar DorogavcevLukas Bielskis
16 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Šarūnas Genčius
16
0
0
  Edgar Dorogavcev
5
2
0
  Lukas Bielskis
4
0
0
  Ramūnas Narvilas
3
2
0
  Scott Palmer
3
1
0
  Andrej Smyslov
2
0
0
  Tadas Baronas
2
1
0
  Sergej Smyslov
1
0
0
  Simonas Pilypas
1
2
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Albertas Sausarys
0
0
0
  Tomas Šniauka
0
0
0
  Vilius Mišieika
0
0
0
  Martynas Šiaulytis
0
0
0
  Edvardas Bacevičius
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Tomas Bardauskas
0
0
0
  Rokas Girtautas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
INFO
Rezultatas
2021-12-03
1 turas
FC SUOLIUKAS
0:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-12-12
2 turas
FK PLIUSAS
0:9
FC SUOLIUKAS
2021-12-17
3 turas
FC SUOLIUKAS
5:1
FASOUL ARTSPACE
2021-12-23
4 turas
DRAGŪNAI
3:4
FC SUOLIUKAS
2022-01-09
5 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
4:1
FC SUOLIUKAS
2022-01-13
6 turas
FC SUOLIUKAS
4:6
FK FUTERA
2022-01-19
7 turas
LCC MOOSE FC
2:8
FC SUOLIUKAS
2022-01-27
Pusfinalis turas
KFA-FC NEPTŪNAS
3:6
FC SUOLIUKAS
2022-02-05
Finalas turas
DRAGŪNAI
6:2
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


KLFF partneriai


Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 8 18
2. FK JAKAI 8 16
3. BANGA 8 15
4. KARYS.LT 8 7
5. LCC MOOSE FC 8 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
4. KRANTONA 6 9
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 8 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 20
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 16
4. DANĖS PERLAS 8 15
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 13
6. MEMEL 8 9
7. KRUOPA 8 6
8. FK FUTERA 8 4
9. FK PAJŪRIS 8 0


KLFF.lt - 2015