Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
2021-12-29, 7 turas, FM salė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas
FK PLIUSAS 2-3
(0-2)
FASOUL ARTSPACE
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Genadijus Michadarkinas
Gabrielius Cibarauskas
Ignas Pakalniškis
Lukas Narmontas
Saulius Ringys
Nerijus Beresna
Žilvinas Jocys
Luis Rosa
Mantas Pakalniškis
Tauras Jakaitis
Įvartis į savo vartus
7 min. 0-1
25 min. 0-2
Andrej Seliviorstov
48 min. 0-3
Bless Agans Egboye
Žilvinas Jocys
49 min. 1-3
Luis Rosa
49 min. 2-3
Aleksej Ivlichev
Denis Demereckas
Konstantin Andrijenko
Vakaris Bagdanskas
Marc Dyper
Ignas Kvedaras
Bless Agans Egboye
Jevgenij Bulbenkov
Vilius Kasparavičius
Andrej Seliviorstov
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Marc Dyper
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
8 turas
FK JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
8 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
8 turas
MEMEL - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 6 -15 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 -5 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 18 21
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7 29 18
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
5. FC SUOLIUKAS 8 8 15
6. FK GRANATA 7 6 14
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. DRAGŪNAI 7 -2 9
10. TRITON LT 7 -5 8
11. PANTHERS FC 8 -16 7
12. FK JONUŠAI 8 -16 5
13. FK PLIUSAS 8 -38 3
14. FK FUTERA 8 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21 17
2. NAUTICA 7 23 15
3. DANĖS PERLAS 7 -3 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 10 10
5. FK PAJŪRIS 7 -11 8
6. KLAIPĖDA CITY 7 -2 6
7. MEMEL 7 -40 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015