Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2022-09-16
NAUTICA 6-6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2022-09-15
DANĖS PERLAS 3-6 GEGŪNĖ-SENDVARIS
14
2022-09-14
KLAIPĖDA CITY 4-1 FK PAJŪRIS
11
2022-09-08
NAUTICA 8-0 DANĖS PERLAS
13
2022-09-07
KLAIPĖDA CITY 4-6 GEGŪNĖ-SENDVARIS
13
2022-09-05
NAUTICA 9-3 FK PAJŪRIS
13
2022-09-05
MEMEL 1-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
12
2022-08-29
GEGŪNĖ-SENDVARIS 5-2 NAUTICA
12
2022-08-29
DANĖS PERLAS 0-2 KLAIPĖDA CITY
12
2022-08-29
FK PAJŪRIS 3-3 MEMEL
11
2022-08-22
MEMEL 0-5 GEGŪNĖ-SENDVARIS
11
2022-08-22
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7-0 FK PAJŪRIS
10
2022-08-16
KLAIPĖDA CITY 4-2 NAUTICA
10
2022-08-16
GEGŪNĖ-SENDVARIS 2-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10
2022-08-16
DANĖS PERLAS 2-0 MEMEL
9
2022-08-09
FK PAJŪRIS 2-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
9
2022-08-08
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5-0 DANĖS PERLAS
9
2022-08-08
MEMEL 2-3 KLAIPĖDA CITY
8
2022-08-01
KLAIPĖDA CITY 3-5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2022-08-01
NAUTICA 10-1 MEMEL
8
2022-08-01
DANĖS PERLAS 1-1 FK PAJŪRIS
7
2022-07-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6-2 NAUTICA
7
2022-07-18
GEGŪNĖ-SENDVARIS 1-2 DANĖS PERLAS
7
2022-07-18
FK PAJŪRIS 2-6 KLAIPĖDA CITY
6
2022-07-12
FK PAJŪRIS 1-10 NAUTICA
6
2022-07-11
GEGŪNĖ-SENDVARIS 4-2 KLAIPĖDA CITY
6
2022-07-11
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6-1 MEMEL
5
2022-07-05
NAUTICA 6-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
5
2022-07-04
KLAIPĖDA CITY 1-2 DANĖS PERLAS
5
2022-07-04
MEMEL 2-4 FK PAJŪRIS
4
2022-06-28
GEGŪNĖ-SENDVARIS 11-1 MEMEL
4
2022-06-27
DANĖS PERLAS 4-2 NAUTICA
4
2022-06-27
FK PAJŪRIS 4-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2022-06-20
NAUTICA 5-3 KLAIPĖDA CITY
3
2022-06-20
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-2 GEGŪNĖ-SENDVARIS
3
2022-06-20
MEMEL 1-4 DANĖS PERLAS
2
2022-06-14
GEGŪNĖ-SENDVARIS 4-2 FK PAJŪRIS
2
2022-06-14
KLAIPĖDA CITY 5-2 MEMEL
2
2022-06-13
DANĖS PERLAS 0-8 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2022-06-09
MEMEL 0-8 NAUTICA
1
2022-06-08
KLAIPĖDA CITY 1-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2022-06-06
FK PAJŪRIS 2-0 DANĖS PERLAS
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015