NAUTICA
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
15 (vid. 5.00)
ĮMUŠTA
9 (vid. 3.00)
PRALEISTA
6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas GrigaitisTadas GudauskasMarius Stoukus
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mantas Grigaitis
4
0
0
  Tadas Gudauskas
3
1
0
  Marius Stoukus
2
0
0
  Žymantas Butkus
2
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Vilius Norvilas
1
0
0
  Dalius Tomkevičius
1
0
1
  Donaldas Jautžemis
1
0
0
  Mantas Zubavičius
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Igoris Metelica
0
0
0
  Edmundas Gaigalas
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Marius Valskis
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Sigitas Kulikauskas
0
0
0
  Tadas Jaugelavičius
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
0
  Evaldas Užkuraitis
0
0
0
  Donatas Navikas
0
0
0
  Gvidas Juška
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
INFO
Rezultatas
2022-06-09
1 turas
MEMEL
0:8
NAUTICA
2022-06-20
3 turas
NAUTICA
5:3
KLAIPĖDA CITY
2022-06-27
4 turas
DANĖS PERLAS
4:2
NAUTICA

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
2022-07-05
19.00
NAUTICA
-
GEGŪNĖ-SENDVARIS

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
DRAGŪNAI - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
KLAIPĖDA CITY - FK FUTERA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
4. FK GRANATA 4 3 8
5. GARANT GROUP 4 10 7
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 4 -3 5
9. FASOUL FC 4 -3 4
10. TRITON LT 4 -5 4
11. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015