MEMEL
Informacija
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
14 (vid. 1.17)
ĮMUŠTA
65 (vid. 5.42)
PRALEISTA
-51
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas BaronasRomualdas RulevičiusRoman Fokin
7 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tadas Baronas
7
0
0
  Romualdas Rulevičius
2
0
0
  Roman Fokin
1
0
0
  Vitalij Čerkesas
1
1
0
  Henrikas Bočkus
1
4
2
  Romanas Gudlekis
1
1
0
  Arūnas Ribinskas
1
0
0
  Šarūnas Černeskis
0
0
0
  Mindaugas Kumšilys
0
0
0
  Žydrūnas Janavičius
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0
  Nerijus Dumša
0
0
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0
  Vladimir Bileckij
0
0
0
  Maksim Alilujev
0
0
0
  Ivan Krivko
0
2
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Viktor Kuk5inov
0
0
0
  Valera Aliakin
0
0
0
  Sergej Kulešov
0
0
0
  Darius Rindeika
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2022-06-09
1 turas
MEMEL
0:8
NAUTICA
2022-06-14
2 turas
KLAIPĖDA CITY
5:2
MEMEL
2022-06-20
3 turas
MEMEL
1:4
DANĖS PERLAS
2022-06-28
4 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
11:1
MEMEL
2022-07-04
5 turas
MEMEL
2:4
FK PAJŪRIS
2022-07-11
6 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:1
MEMEL
2022-08-01
8 turas
NAUTICA
10:1
MEMEL
2022-08-08
9 turas
MEMEL
2:3
KLAIPĖDA CITY
2022-08-16
10 turas
DANĖS PERLAS
2:0
MEMEL
2022-08-22
11 turas
MEMEL
0:5
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-08-29
12 turas
FK PAJŪRIS
3:3
MEMEL
2022-09-05
13 turas
MEMEL
1:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 9 13 22
2. HBH 10 10 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015