TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Informacija
9
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
59 (vid. 4.92)
ĮMUŠTA
22 (vid. 1.83)
PRALEISTA
37
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas KuhlinsTadas KarinauskasRobertas Poškus
14 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Kuhlins
14
0
0
  Tadas Karinauskas
6
0
0
  Robertas Poškus
5
0
0
  Egidijus Šakys
5
1
0
  Mindaugas Stanius
5
0
0
  Dovidas Vaitonis
4
1
0
  Robertas Baltuonė
4
0
0
  Andrius Vaitonis
3
1
0
  Giedrius Zaniauskas
2
1
0
  Dainius Sodis
2
0
0
  Ramūnas Bacys
2
0
0
  Tomas Žiukas
2
0
0
  Egidijus Bucevičius
1
0
0
  Deivydas Barysas
1
0
0
  Tadas Romeras
1
0
0
  Aivaras Umantas
1
0
0
  Ovidijus Jokubaitis
1
0
0
  Gediminas Venckus
0
1
0
  Andrius Gedgaudas
0
0
0
  Mindaugas Bagužis
0
0
0
  Arvydas Urbonas
0
0
0
  Mindaugas Liutkus
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0
  Andrius Piekus
0
0
0
  Romas Steckis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Ramutis Malinauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2022-06-08
1 turas
KLAIPĖDA CITY
1:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-06-13
2 turas
DANĖS PERLAS
0:8
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-06-20
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-06-27
4 turas
FK PAJŪRIS
4:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-07-11
6 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:1
MEMEL
2022-07-18
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:2
NAUTICA
2022-08-01
8 turas
KLAIPĖDA CITY
3:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-08-08
9 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:0
DANĖS PERLAS
2022-08-16
10 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-08-22
11 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:0
FK PAJŪRIS
2022-09-05
13 turas
MEMEL
1:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-09-16
14 turas
NAUTICA
6:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
INFO
4 turas
2024-05-27
20.10
NAUTICA
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
3 turas
FK JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
3 turas
SK PLIKIAI - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

21.15
3 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK JONUŠAI 2 6 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 8 3
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 2 3
4. SK PLIKIAI 2 2 3
5. SIGROUP 2 0 3
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 0 3
7. FK DITUVA 2 -7 3
8. FK PLIUSAS 2 -2 0
9. FC SUOLIUKAS 2 -9 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015