Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2023-09-30
NAUTICA 10-0 DANĖS PERLAS
14
2023-09-21
KLAIPĖDA CITY 8-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
14
2023-09-20
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8-0 MEMEL
13
2023-09-13
MEMEL 0-8 NAUTICA
13
2023-09-13
KLAIPĖDA CITY 2-5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
13
2023-09-13
FK PLIUSAS-EURORENTA 0-6 GEGŪNĖ-SENDVARIS
12
2023-09-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7-3 FK PLIUSAS-EURORENTA
12
2023-09-06
NAUTICA 2-3 KLAIPĖDA CITY
12
2023-09-06
DANĖS PERLAS 10-0 MEMEL
7
2023-09-04
KLAIPĖDA CITY 0-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
11
2023-08-30
KLAIPĖDA CITY 5-1 DANĖS PERLAS
11
2023-08-30
GEGŪNĖ-SENDVARIS 1-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11
2023-08-30
FK PLIUSAS-EURORENTA 0-8 NAUTICA
10
2023-08-24
NAUTICA 9-3 GEGŪNĖ-SENDVARIS
10
2023-08-23
DANĖS PERLAS 7-0 FK PLIUSAS-EURORENTA
10
2023-08-23
MEMEL 0-5 KLAIPĖDA CITY
9
2023-08-16
GEGŪNĖ-SENDVARIS 5-1 DANĖS PERLAS
9
2023-08-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-2 NAUTICA
9
2023-08-16
FK PLIUSAS-EURORENTA 0-1 MEMEL
8
2023-08-09
DANĖS PERLAS 1-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2023-08-09
MEMEL 1-5 GEGŪNĖ-SENDVARIS
8
2023-08-09
KLAIPĖDA CITY 5-1 FK PLIUSAS-EURORENTA
7
2023-07-05
MEMEL 1-12 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2023-07-05
DANĖS PERLAS 3-5 NAUTICA
6
2023-06-28
NAUTICA 6-1 MEMEL
6
2023-06-28
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5-0 KLAIPĖDA CITY
6
2023-06-28
GEGŪNĖ-SENDVARIS 6-1 FK PLIUSAS-EURORENTA
5
2023-06-21
FK PLIUSAS-EURORENTA 1-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2023-06-21
KLAIPĖDA CITY 1-1 NAUTICA
5
2023-06-21
MEMEL 0-4 DANĖS PERLAS
4
2023-06-14
DANĖS PERLAS 2-1 KLAIPĖDA CITY
4
2023-06-14
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-5 GEGŪNĖ-SENDVARIS
4
2023-06-14
NAUTICA 5-3 FK PLIUSAS-EURORENTA
3
2023-06-07
GEGŪNĖ-SENDVARIS 8-3 NAUTICA
3
2023-06-07
KLAIPĖDA CITY 5-1 MEMEL
3
2023-06-07
FK PLIUSAS-EURORENTA 1-5 DANĖS PERLAS
2
2023-05-31
MEMEL 0-5 FK PLIUSAS-EURORENTA
2
2023-05-31
DANĖS PERLAS 0-2 GEGŪNĖ-SENDVARIS
2
2023-05-31
NAUTICA 2-1 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2023-05-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-2 DANĖS PERLAS
1
2023-05-24
FK PLIUSAS-EURORENTA 1-5 KLAIPĖDA CITY
1
2023-05-24
GEGŪNĖ-SENDVARIS 4-0 MEMEL
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015