KLAIPĖDA CITY
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
40 (vid. 3.33)
ĮMUŠTA
25 (vid. 2.08)
PRALEISTA
15
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktor KlesčionokMarius PrišmontasAleksandras Šeremetjevas
9 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
9
1
0
  Marius Prišmontas
6
0
0
  Aleksandras Šeremetjevas
4
1
0
  Artūras Mosejevas
3
0
0
  Aleksej Vorovskij
3
0
0
  Vitalij Gurejev
2
0
0
  Eimantas Rudavičius
2
0
0
  Dmitrij Jakovlev
2
1
0
  Tadas Surblys
1
0
0
  Scott Palmer
1
0
0
  Julius Merkelis
1
0
0
  Marsel Balasanov
1
0
0
  Ruslan Kochergin
1
0
0
  Mantas Šumskis
1
0
0
  Arūnas Beinartas
1
0
0
  Jevgenij Sevostjanov
1
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Martynas Vaišvila
0
0
0
  Vaidotas Juškus
0
1
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Kęstutis Deveika
0
0
0
  Sergej Chilaj
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Valerijus Žukovas
0
0
0
  Tadas Dirgėlas
0
0
0
  Dainius Bukantas
0
0
0
  Aleksandr Pancenko
0
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-24
1 turas
FK PLIUSAS-EURORENTA
1:5
KLAIPĖDA CITY
2023-06-07
3 turas
KLAIPĖDA CITY
5:1
MEMEL
2023-06-14
4 turas
DANĖS PERLAS
2:1
KLAIPĖDA CITY
2023-06-21
5 turas
KLAIPĖDA CITY
1:1
NAUTICA
2023-06-28
6 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:0
KLAIPĖDA CITY
2023-08-09
8 turas
KLAIPĖDA CITY
5:1
FK PLIUSAS-EURORENTA
2023-08-23
10 turas
MEMEL
0:5
KLAIPĖDA CITY
2023-08-30
11 turas
KLAIPĖDA CITY
5:1
DANĖS PERLAS
2023-09-04
7 turas
KLAIPĖDA CITY
0:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-09-06
12 turas
NAUTICA
2:3
KLAIPĖDA CITY
2023-09-13
13 turas
KLAIPĖDA CITY
2:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-09-21
14 turas
KLAIPĖDA CITY
8:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-18
20.10
KLAIPĖDA CITY
-
KLAIPĖDA CITY

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015