GEGŪNĖ-SENDVARIS
Informacija
9
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
27
TAŠKAI
51 (vid. 4.25)
ĮMUŠTA
28 (vid. 2.33)
PRALEISTA
23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij SluginTauras GriniusTomas Petraška
12 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jevgenij Slugin
12
1
0
  Tauras Grinius
8
0
0
  Tomas Petraška
7
1
0
  Valentinas Gavrilovas
5
0
0
  Renaldas Ševčenko
3
0
0
  Rolandas Rudzevičius
2
0
0
  Tadas Baronas
2
0
0
  Sergej Smyslov
2
0
0
  Vidmantas Kemzūra
2
0
0
  Tomas Navardauskas
2
1
0
  Paulius Baranauskas
1
0
0
  Andrius Ivanovas
1
0
0
  Marius Bukauskas
1
0
0
  Artūras Mačys
0
0
0
  Valdas Šakinis
0
0
0
  Žilvinas Ribaltavičius
0
0
0
  Andrius Guralis
0
0
0
  Viačeslav Piagaj
0
0
0
  Vytautas Zablockis
0
0
0
  Mindaugas Seminavičius
0
0
0
  Dainius Dobilas
0
1
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-24
1 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:0
MEMEL
2023-05-31
2 turas
DANĖS PERLAS
0:2
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-06-07
3 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
8:3
NAUTICA
2023-06-14
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:5
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-06-28
6 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
6:1
FK PLIUSAS-EURORENTA
2023-08-09
8 turas
MEMEL
1:5
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-08-16
9 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
5:1
DANĖS PERLAS
2023-08-24
10 turas
NAUTICA
9:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-08-30
11 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
1:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-09-04
7 turas
KLAIPĖDA CITY
0:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-09-13
13 turas
FK PLIUSAS-EURORENTA
0:6
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-09-21
14 turas
KLAIPĖDA CITY
8:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015