TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
54 (vid. 4.50)
ĮMUŠTA
20 (vid. 1.67)
PRALEISTA
34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas StaniusEdgaras VoitechovskisRobertas Poškus
10 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Stanius
10
1
0
  Edgaras Voitechovskis
9
1
0
  Robertas Poškus
6
0
0
  Dovidas Vaitonis
5
0
0
  Dainius Sodis
4
0
0
  Egidijus Bucevičius
3
1
0
  Giedrius Zaniauskas
3
2
0
  Tadas Karinauskas
3
0
0
  Deivydas Barysas
2
2
0
  Artūras Bytautas
2
0
0
  Pavelas Domas
2
0
0
  Mindaugas Kuhlins
2
0
1
  Robertas Šalkauskas
1
0
0
  Egidijus Šakys
1
0
0
  Tomas Žiukas
0
0
1
  Marius Stonkus
0
0
0
  Andrius Puotkalis
0
0
0
  Robertas Baltuonė
0
1
0
  Andrius Piekus
0
1
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0
  Arvydas Urbonas
0
0
0
  Liudvikas Valius
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Tadas Romeras
0
1
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Aivaras Umantas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-24
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
DANĖS PERLAS
2023-05-31
2 turas
NAUTICA
2:1
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-06-14
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:5
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-06-21
5 turas
FK PLIUSAS-EURORENTA
1:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-06-28
6 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:0
KLAIPĖDA CITY
2023-07-05
7 turas
MEMEL
1:12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-08-09
8 turas
DANĖS PERLAS
1:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-08-16
9 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
NAUTICA
2023-08-30
11 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
1:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-09-06
12 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:3
FK PLIUSAS-EURORENTA
2023-09-13
13 turas
KLAIPĖDA CITY
2:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-09-20
14 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8:0
MEMEL

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015