Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2023-06-14, 4 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Vadimas Tiščenka
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-5
(0-1)
GEGŪNĖ-SENDVARIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gediminas Venckus
Deivydas Barysas
Tomas Žiukas
Giedrius Zaniauskas
Egidijus Bucevičius
Mindaugas Stanius
Robertas Poškus
Andrius Puotkalis
Robertas Baltuonė
Pavelas Domas
Arvydas Urbonas
Tadas Romeras
Edgaras Voitechovskis
Dovydas Vaitonis
Egidijus Šakys
Mindaugas Kuhlins
6 min. 0-1
Valentinas Gavrilovas
32 min. 0-2
Tauras Grinius
Robertas Poškus
39 min. 1-2
(9 m.)
41 min. 1-3
Tauras Grinius
Mindaugas Stanius
43 min. 2-3
46 min. 2-4
Rolandas Rudzevičius
52 min. 2-5
Sergej Smyslov
Jevgenij Slugin
Rolandas Rudzevičius
Tadas Baronas
Sergej Smyslov
Tauras Grinius
Viačeslav Piagaj
Valentinas Gavrilovas
Andrius Ivanovas
Tomas Petrašra
Vidmantas Kemzūra
Marius Bukauskas
Tomas Navardauskas
Dainius Dobilas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Giedrius Zaniauskas, Robertas Baltuonė, Dainius Dobilas, Tomas Petraška
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015