Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2023-11-25
ŠILUTĖS VETERANAS 0-2 GARGŽDŲ VETERANAS
6
2023-11-09
HBH (Kretinga) 2-0 ATLANTO VETERANAI
10
2023-10-11
ATLANTO VETERANAI 8-0 KLAIPĖDOS VETERANAI
6
2023-10-05
GARGŽDŲ VETERANAS 10-0 KLAIPĖDOS VETERANAI
10
2023-09-27
HBH (Kretinga) 5-2 DANĖS PERLAS
9
2023-09-21
KLAIPĖDOS VETERANAI 2-5 ŠILUTĖS VETERANAS
9
2023-09-21
GARGŽDŲ VETERANAS 1-1 HBH (Kretinga)
9
2023-09-20
DANĖS PERLAS 1-5 ATLANTO VETERANAI
6
2023-09-13
ŠILUTĖS VETERANAS 3-2 DANĖS PERLAS
7
2023-09-06
HBH (Kretinga) 2-0 KLAIPĖDOS VETERANAI
8
2023-08-31
KLAIPĖDOS VETERANAI 3-1 DANĖS PERLAS
8
2023-08-31
ATLANTO VETERANAI 4-2 GARGŽDŲ VETERANAS
8
2023-08-30
ŠILUTĖS VETERANAS 5-4 HBH (Kretinga)
7
2023-08-24
DANĖS PERLAS 1-2 GARGŽDŲ VETERANAS
7
2023-08-23
ŠILUTĖS VETERANAS 0-3 ATLANTO VETERANAI
4
2023-07-12
ATLANTO VETERANAI 4-0 DANĖS PERLAS
2
2023-07-04
KLAIPĖDOS VETERANAI 0-1 HBH (Kretinga)
5
2023-06-29
KLAIPĖDOS VETERANAI 0-6 ATLANTO VETERANAI
5
2023-06-29
DANĖS PERLAS 1-5 HBH (Kretinga)
4
2023-06-22
HBH (Kretinga) 1-0 GARGŽDŲ VETERANAS
4
2023-06-21
ŠILUTĖS VETERANAS 3-2 KLAIPĖDOS VETERANAI
5
2023-06-15
GARGŽDŲ VETERANAS 3-0 ŠILUTĖS VETERANAS
1
2023-06-15
ATLANTO VETERANAI 0-1 HBH (Kretinga)
3
2023-06-08
DANĖS PERLAS 6-0 KLAIPĖDOS VETERANAI
3
2023-06-08
GARGŽDŲ VETERANAS 0-3 ATLANTO VETERANAI
3
2023-06-08
HBH (Kretinga) 0-2 ŠILUTĖS VETERANAS
2
2023-06-01
ATLANTO VETERANAI 2-2 ŠILUTĖS VETERANAS
2
2023-06-01
GARGŽDŲ VETERANAS 2-1 DANĖS PERLAS
1
2023-05-25
DANĖS PERLAS 2-2 ŠILUTĖS VETERANAS
1
2023-05-25
KLAIPĖDOS VETERANAI 3-4 GARGŽDŲ VETERANAS
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015