TurnyrinŰ lentelŰ
Vieta
Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
┴varŔiai
Sant.
Ta­k.
1. GARANT GROUP 13 10 2 1 62:20 42 32
2. FK GRANATA 13 10 2 1 73:33 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 10 1 2 53:25 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 10 0 3 64:30 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 6 4 3 32:22 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 6 2 5 31:29 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 6 1 6 37:35 2 19
8. FK JONUŠAI 13 5 2 6 44:45 -1 17
9. FASOUL FC 13 4 4 5 37:40 -3 16
10. TRITON LT 13 4 2 7 26:45 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 4 1 8 33:44 -11 13
12. PANTHERS FC 13 2 1 10 28:64 -36 7
13. FK FUTERA 13 2 0 11 24:43 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 1 0 12 14:83 -69 3
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
17 turas
KLAIPĖDA CITY - FC SUOLIUKAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
17 turas
FK JONUŠAI - FK GRANATA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.10
17 turas
FASOUL FC - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. NEPTŪNAS B 10 36 27
2. KLAIPĖDOS FM B 8 11 15
3. MINIJA B 7 1 13
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 -2 12
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 -5 8
6. FK JONUŠAI 9 -11 7
7. FK SIRIJUS 8 -30 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. KLAIPĖDOS FM 12 17 31
2. TAURAGĖS SC-MFK 10 15 20
3. FK KARYS 8 8 15
4. FC NEPTŪNAS-KU 10 -5 11
5. FK JAKAI-MINIJOS FA 8 -4 10
6. BABRUNGO UOGOS 10 -8 10
7. RIETAVO LIŪTĖS 12 -23 4

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. FK GRANATA 16 74 45
2. GARANT GROUP 16 40 37
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 16 4 29
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 16 11 28
5. KLAIPĖDA CITY 16 3 25
6. FK JONUŠAI 16 3 23
7. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 16 -13 23
8. FC SUOLIUKAS 16 -28 12
9. FASOUL FC 16 -28 5
10. FK PLIUSAS 16 -66 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 27
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 34 26
3. NAUTICA 11 26 23
4. KLAIPĖDA CITY 12 15 22
5. DANĖS PERLAS 11 12 16
6. FK PLIUSAS-EURORENTA 12 -43 3
7. MEMEL 12 -67 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. ATLANTO VETERANAI 8 21 19
2. ŠILUTĖS VETERANAS 9 2 17
3. HBH (Kretinga) 8 6 16
4. GARGŽDŲ VETERANAS 8 0 13
5. DANĖS PERLAS 9 -11 4
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 -18 3


KLFF.lt - 2015