FK FUTERA
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
24 (vid. 1.85)
ĮMUŠTA
43 (vid. 3.31)
PRALEISTA
-19
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas GrušauskasAudrius GadeikisTomas Vainora
6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Grušauskas
6
1
0
  Audrius Gadeikis
4
4
0
  Tomas Vainora
3
0
0
  Deividas Gedvilas
3
0
0
  Marius Šoblinskas
2
0
0
  Gražvydas Steckis
2
2
0
  Jonas Butkevičius
1
0
0
  Ramūnas Litvinas
1
0
1
  Kazys Mažionis
1
0
0
  Karolis Norvilas
0
0
0
  Paulius Kubilius
0
0
0
  Donaldas Jautžemis
0
1
0
  Darius Radavičius
0
0
1
  Mindaugas Riklevičius
0
1
0
  Vaidotas Bukelevičius
0
1
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
1
  Michail Polevanov
0
1
0
  Edgaras Vigelis
0
0
0
  Mindaugas Liuberskis
0
0
0
  Andrius Putcas
0
0
0
  Artūras Vaitkus
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tautvydas Ambraziūnas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2022-06-10
1 turas
FK FUTERA
2:3
DRAGŪNAI
2022-06-16
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:2
FK FUTERA
2022-06-21
3 turas
FK FUTERA
0:4
FASOUL FC
2022-07-01
4 turas
KLAIPĖDA CITY
1:0
FK FUTERA
2022-07-07
5 turas
FK FUTERA
1:4
FK GRANATA
2022-07-15
6 turas
FC SUOLIUKAS
3:1
FK FUTERA
2022-07-21
7 turas
FK FUTERA
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2022-08-05
8 turas
PANTHERS FC
4:1
FK FUTERA
2022-08-10
9 turas
FK FUTERA
0:5
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2022-08-24
11 turas
FK PLIUSAS
1:9
FK FUTERA
2022-08-31
12 turas
FK FUTERA
0:4
FK JONUŠAI
2022-09-09
13 turas
GARANT GROUP
4:2
FK FUTERA
2022-09-14
10 turas
TRITON LT
3:5
FK FUTERA

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 9 13 22
2. HBH 10 10 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015