Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2022-09-14, 10 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas
TRITON LT 3-5
(0-2)
FK FUTERA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Karolis Jundulas
Justas Rupeika
Aleksej Vorovskij
Mindaugas Antanavičius
Vitalij Sokolov
Aidas Viršilas
Darius Gritkus
Jurgis Petrauskas
13 min. 0-1
Tomas Vainora
27 min. 0-2
Deividas Gedvilas
38 min. 0-3
Mindaugas Grušauskas
Mindaugas Antanavičius
42 min. 1-3
44 min. 1-4
Jonas Butkevičius
Darius Gritkus
46 min. 2-4
54 min. 2-5
Mindaugas Grušauskas
Vitalij Sokolov
55 min. 3-5
Ar#363;nas Gadeikis
Donaldas Jautžemis
Jonas Butkevičius
Mindaugas Riklevičius
Vaidotas Bukelevičius
Mindaugas Grušauskas
Tomas Vainora
Mindaugas Liuberskis
Artūras Vaitkus
Deividas Gedvilas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Darius Gritkus, Mindaugas Antanavičius, Mindaugas Riklevičius, Vaidotas Bukelevičius
Darius Gritkus

Rungtynių video:

KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
9 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.30
9 turas
DANĖS PERLAS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. BANGA 2 21 6
2. KARYS.LT 2 12 6
3. FK JAKAI 3 4 3
4. LCC MOOSE 3 -37 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 49 27
2. KRANTONA 9 41 24
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 54 22
4. FK JONUŠAI 9 16 18
5. FASOUL FC 9 24 16
6. FC SUOLIUKAS 9 11 16
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 22 13
8. FK JAKAI 9 -4 13
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 -8 13
10. LCC MOOSE 9 -28 7
11. DRAGŪNAI 9 -36 5
12. FK PLIUSAS 9 -42 5
13. PANTHERS FC 9 -42 3
14. FK FUTERA 9 -57 1

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 22
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 35 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 6 16
4. KRUOPA 8 -6 13
5. DANĖS PERLAS 7 -2 9
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -4 9
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 -13 7
8. FK PLIUSAS-EURORENTA 8 -15 4
9. MEMEL 7 -35 1

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015