PANTHERS FC
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
28 (vid. 2.15)
ĮMUŠTA
64 (vid. 4.92)
PRALEISTA
-36
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Daniel OkenwaKingsley SundayVaniko Gotsadze
5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Daniel Okenwa
5
1
0
  Kingsley Sunday
4
2
0
  Vaniko Gotsadze
4
2
0
  Abiodun Emmanuel Adeshina
2
2
0
  Williams Caleb
2
2
0
  Finlay Philemon Hassan Kharat
1
1
1
  Nedas Klimas
0
0
0
  Aleksey Lyskov
0
1
0
  Andrej Seliviorstov
0
0
0
  Jack Ayaba
0
0
0
  Anthony Nwobodo
0
3
0
  Aleksander Kukanov
0
2
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Artur Krivko
0
1
0
  Franck Vincent
0
0
0
  Oleg Zinovjev
0
0
0
  Aleksandr Galimov
0
0
0
  Uzoma Ogundu
0
0
0
  Artiom Korotkich
0
0
0
  Mario Egboye
0
0
0
  Dovydas Andrulis
0
1
0
  Erik Kirjanov
0
0
0
  Victor Nwokedi
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Manuchim Ogundu
7
0
0
  Nikita Bondarev
3
0
0
  Osagie Precious
0
0
0
  Kingsley Richard
0
0
0
  Dmitrij Ryndyn
0
0
0
  Kęstutis Budreckas
0
0
0
  Rimantas Stankus
0
0
0
  Danila Bondarev
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2022-06-10
1 turas
PANTHERS FC
3:2
KLAIPĖDA CITY
2022-06-14
2 turas
FK GRANATA
4:3
PANTHERS FC
2022-06-22
3 turas
PANTHERS FC
1:4
FC SUOLIUKAS
2022-06-29
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:1
PANTHERS FC
2022-07-05
5 turas
FK PLIUSAS
3:2
PANTHERS FC
2022-07-15
6 turas
PANTHERS FC
4:15
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2022-07-20
7 turas
TRITON LT
2:2
PANTHERS FC
2022-08-05
8 turas
PANTHERS FC
4:1
FK FUTERA
2022-08-10
9 turas
FK JONUŠAI
5:1
PANTHERS FC
2022-08-17
10 turas
PANTHERS FC
1:5
GARANT GROUP
2022-08-25
11 turas
DRAGŪNAI
5:2
PANTHERS FC
2022-09-01
12 turas
PANTHERS FC
1:9
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-09-16
13 turas
FASOUL FC
4:3
PANTHERS FC

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015