FK JONUŠAI
Informacija
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
44 (vid. 3.38)
ĮMUŠTA
45 (vid. 3.46)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ČižauskasArtūras KumpisMindaugas Bielskis
10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vilius Čižauskas
10
0
0
  Artūras Kumpis
7
1
0
  Mindaugas Bielskis
6
0
0
  Ignas Tamašauskas
6
0
0
  Aurimas Barsteika
3
0
0
  Jogaila Šimkus
3
0
0
  Tomas Jonušas
3
1
0
  Matas Ilginis
2
0
0
  Laurynas Gedmintas
1
1
0
  Yevgenii Demura
1
0
0
  Arnas Dumbrauskas
1
0
0
  Rytis Statkus
1
1
0
  Paulius Kriščiūnas
0
0
0
  Deividas Gibėža
0
0
0
  Elijus Klapatauskas
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Nojus Andrejevas
0
0
0
  Žygimantas Šakys
0
2
0
  Simonas Alsys
0
0
0
  Erlandas Seselskis
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Arnas Vaseris
0
0
0
  Donatas Puplauskas
0
0
0
  Tautvydas Ambraziūnas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Osvaldas Bieliauskis
0
0
0
  Artūras Valatkevičius
0
0
0
  Gediminas Petkevičius
0
0
0
  Stepas Šiaulytis
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2022-06-08
1 turas
FK JONUŠAI
3:3
GARANT GROUP
2022-06-17
2 turas
DRAGŪNAI
5:6
FK JONUŠAI
2022-06-22
3 turas
FK JONUŠAI
2:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-06-30
4 turas
FASOUL FC
3:3
FK JONUŠAI
2022-07-08
5 turas
FK JONUŠAI
1:3
KLAIPĖDA CITY
2022-07-13
6 turas
FK GRANATA
7:2
FK JONUŠAI
2022-07-21
7 turas
FK JONUŠAI
3:7
FC SUOLIUKAS
2022-08-02
8 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:0
FK JONUŠAI
2022-08-10
9 turas
FK JONUŠAI
5:1
PANTHERS FC
2022-08-17
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
5:3
FK JONUŠAI
2022-08-25
11 turas
FK JONUŠAI
6:3
TRITON LT
2022-08-31
12 turas
FK FUTERA
0:4
FK JONUŠAI
2022-09-07
13 turas
FK PLIUSAS
0:6
FK JONUŠAI

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 9 13 22
2. HBH 10 10 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015