FC SUOLIUKAS
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
37 (vid. 2.85)
ĮMUŠTA
35 (vid. 2.69)
PRALEISTA
2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevSergej SmyslovArvydas Dapkus
7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
7
4
0
  Sergej Smyslov
6
0
0
  Arvydas Dapkus
5
0
0
  Vilius Mišieika
4
0
0
  Simonas Pilypas
3
3
0
  Martynas Šiaulytis
2
0
0
  Ramūnas Narvilas
2
0
0
  Andrej Smyslov
2
1
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Šarūnas Genčius
1
0
0
  Lukas Bielskis
1
1
0
  Eimantas Rudavičius
1
0
0
  Scott Palmer
1
0
0
  Tadas Baronas
1
0
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  Edvardas Bacevičius
0
0
0
  Albertas Sausarys
0
1
0
  Tomas Bardauskas
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
1
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2022-06-07
1 turas
FK PLIUSAS
0:5
FC SUOLIUKAS
2022-06-15
2 turas
FC SUOLIUKAS
2:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2022-06-22
3 turas
PANTHERS FC
1:4
FC SUOLIUKAS
2022-06-30
4 turas
FC SUOLIUKAS
2:4
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2022-07-05
5 turas
TRITON LT
2:1
FC SUOLIUKAS
2022-07-15
6 turas
FC SUOLIUKAS
3:1
FK FUTERA
2022-07-21
7 turas
FK JONUŠAI
3:7
FC SUOLIUKAS
2022-08-05
8 turas
FC SUOLIUKAS
0:4
GARANT GROUP
2022-08-12
9 turas
DRAGŪNAI
4:4
FC SUOLIUKAS
2022-08-18
10 turas
FC SUOLIUKAS
0:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-08-25
11 turas
FASOUL FC
2:6
FC SUOLIUKAS
2022-08-31
12 turas
FC SUOLIUKAS
1:3
KLAIPĖDA CITY
2022-09-09
13 turas
FK GRANATA
7:2
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015