FASOUL FC
Informacija
4
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
37 (vid. 2.85)
ĮMUŠTA
40 (vid. 3.08)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Denis DemereckasAliaksandr KutkovichGerman Jezerskij
12 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Denis Demereckas
12
0
0
  Aliaksandr Kutkovich
6
2
0
  German Jezerskij
4
0
0
  Artiom Lysakov
3
0
0
  Vilius Kasparavičius
3
0
0
  Valdas Nevulis
2
0
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  Mykolas Baškys
1
0
0
  Jevgenij Sevostjanov
1
0
0
  Konstantin Andrijenko
1
1
0
  Kiril Čiupalov
1
1
0
  Dmitrij Ryndin
1
0
0
  Arijus Krivičius
1
0
0
  Deivydas Gedminas
0
0
0
  Marsel Balasanov
0
0
0
  Hennadii Lohynovych
0
0
0
  Marius Prišmontas
0
1
0
  Kęstutis Žymantas
0
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
  Ignas Kvedaras
0
0
0
  Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
  Jordanas Šveikauskas
0
0
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0
  Arian Balasanov
0
0
0
  Julius Merkelis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aldas Žernys
0
0
0
  Artiom Korotkich
0
0
0
  Khaled Menani
0
0
0
  Aivaras Rinkevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2022-06-09
1 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
5:1
FASOUL FC
2022-06-16
2 turas
FASOUL FC
1:4
TRITON LT
2022-06-21
3 turas
FK FUTERA
0:4
FASOUL FC
2022-06-30
4 turas
FASOUL FC
3:3
FK JONUŠAI
2022-07-07
5 turas
GARANT GROUP
1:1
FASOUL FC
2022-07-11
6 turas
FASOUL FC
4:2
DRAGŪNAI
2022-07-20
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:2
FASOUL FC
2022-08-03
8 turas
FASOUL FC
9:0
FK PLIUSAS
2022-08-11
9 turas
FASOUL FC
1:1
KLAIPĖDA CITY
2022-08-25
11 turas
FASOUL FC
2:6
FC SUOLIUKAS
2022-09-01
10 turas
FK GRANATA
6:3
FASOUL FC
2022-09-08
12 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:2
FASOUL FC
2022-09-16
13 turas
FASOUL FC
4:3
PANTHERS FC

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015