Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
KLAIPĖDA CITY
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
31
(vid. 2.38)
ĮMUŠTA
29
(vid. 2.23)
PRALEISTA
2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mark Šin
Viktor Klesčionok
Justas Adamas
8 įvarč.
6 įvarč.
3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mark Šin
8
2
0
Viktor Klesčionok
6
1
0
Justas Adamas
3
1
0
Domas Alijošius
3
0
0
Rokas Černiauskas
2
0
0
Anton Ananjev
2
0
0
Dovydas Zakrevskij
2
0
0
Mantas Razonas
1
2
0
Artiom Drozdov
1
0
0
Bronius Bidva
1
0
0
Vadina Yatsenko
1
1
0
Vaidotas Juškus
0
2
0
Vitalij Gurejev
0
0
0
Roman Abrašin
0
0
0
Artem Tyshko
0
1
0
Stacys Dacys
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
0
1
0
Mantas Šumskis
0
0
0
Irmantas Slušnys
0
4
0
Denis Dobrijan
0
1
0
Andrius Jotko
0
0
0
Robertas Žižys
0
0
0
Aidas Capas
0
0
0
Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
Linas Šmaižys
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Tomas Norkūnas
1
0
0
Mindaugas Zaveckas
0
0
0
Virginijus Lapinskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2022-06-10
1 turas
PANTHERS FC
3:2
KLAIPĖDA CITY
2022-06-15
2 turas
KLAIPĖDA CITY
1:6
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2022-06-21
3 turas
TRITON LT
0:4
KLAIPĖDA CITY
2022-07-01
4 turas
KLAIPĖDA CITY
1:0
FK FUTERA
2022-07-08
5 turas
FK JONUŠAI
1:3
KLAIPĖDA CITY
2022-07-13
6 turas
KLAIPĖDA CITY
0:2
GARANT GROUP
2022-07-21
7 turas
DRAGŪNAI
0:3
KLAIPĖDA CITY
2022-08-02
8 turas
KLAIPĖDA CITY
2:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-08-11
9 turas
FASOUL FC
1:1
KLAIPĖDA CITY
2022-08-17
10 turas
KLAIPĖDA CITY
5:0
FK PLIUSAS
2022-08-31
12 turas
FC SUOLIUKAS
1:3
KLAIPĖDA CITY
2022-09-05
11 turas
FK GRANATA
8:3
KLAIPĖDA CITY
2022-09-16
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:3
KLAIPĖDA CITY
Sekančios rungtynės
INFO
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015