GARANT GROUP
Informacija
10
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
32
TAŠKAI
62 (vid. 4.77)
ĮMUŠTA
20 (vid. 1.54)
PRALEISTA
42
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas GudauskasMantas GrigaitisAurimas Jurgelevičius
20 įvarč.18 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tadas Gudauskas
20
1
1
  Mantas Grigaitis
18
0
1
  Aurimas Jurgelevičius
4
1
0
  Vytautas Laurinaitis
4
3
0
  Rokas Borusas
4
2
0
  Edgaras Voitechovskis
4
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
3
0
0
  Kazimieras Žutautas
2
0
0
  Robertas Šalkauskas
1
1
0
  Marius Valskis
0
0
0
  Joris Kabelka
0
0
0
  Saulius Varkalis
0
0
0
  Gerdas Kančelskis
0
0
0
  Žymantas Butkus
0
1
0
  Žilvinas Kymantas
0
0
0
  Justas Vilavičius
0
0
0
  Orestas Abramavičius
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Paulius Ruseckas
0
0
0
  Arnoldas Liutika
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Tadas Jaugelavičius
0
0
0
  Tomas Narmontas
0
0
0
  Andrius Vaitonis
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Emilijus Jumaševas
2
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2022-06-08
1 turas
FK JONUŠAI
3:3
GARANT GROUP
2022-06-15
2 turas
GARANT GROUP
8:2
FK PLIUSAS
2022-06-23
3 turas
GARANT GROUP
2:4
DRAGŪNAI
2022-06-28
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:8
GARANT GROUP
2022-07-07
5 turas
GARANT GROUP
1:1
FASOUL FC
2022-07-13
6 turas
KLAIPĖDA CITY
0:2
GARANT GROUP
2022-07-28
7 turas
GARANT GROUP
6:1
FK GRANATA
2022-08-05
8 turas
FC SUOLIUKAS
0:4
GARANT GROUP
2022-08-11
9 turas
GARANT GROUP
3:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2022-08-17
10 turas
PANTHERS FC
1:5
GARANT GROUP
2022-08-24
11 turas
GARANT GROUP
3:0
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2022-08-30
12 turas
TRITON LT
3:13
GARANT GROUP
2022-09-09
13 turas
GARANT GROUP
4:2
FK FUTERA

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015