Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2022-06-28, 4 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-8
(1-3)
GARANT GROUP
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gediminas Venckus
Robertas Baltuonė
Benas Kentra
Aleksej Zbun
Dalius Tomkevičius
Andrius Marcinkevičius
Egidijus Bucevičius
Žilvinas Kelpšas
Pavelas Domas
Paulius Lukoševičius
Karolis Kelpšas
Robertas Poškus
Mindaugas Stanius
9 min. 0-1
Mantas Grigaitis
Robertas Poškus
17 min. 1-1
23 min. 1-2
Tadas Gudauskas
26 min. 1-3
Mantas Grigaitis
33 min. 1-4
Tadas Gudauskas
39 min. 1-5
Vytautas Laurinaitis
50 min. 1-6
Mantas Grigaitis
Aleksej Zbun
54 min. 2-6
(9 m.)
55 min. 2-7
Emilijus Jumaševas
60 min. 2-8
Aurimas Jurgelevičius
Joris Kabelka
Tadas Gudauskas
Vytautas Laurinaitis
Žymantas Butkus
Aurimas Jurgelevičius
Gerdas Kančelskis
Saulius Varkalis
Kazimieras Žutautas
Robertas Šalkauskas
Paulius Ruseckas
Rokas Borusas
Mantas Grigaitis
Emilijus Jumaševas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Rokas Borusas, Robertas Šalkauskas, Vytautas Laurinaitis
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. FK GRANATA 8 9 17
5. FC SUOLIUKAS 9 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 8 -2 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015