Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2022-08-30, 12 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
TRITON LT 3-13
(1-6)
GARANT GROUP
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dominykas Matutis
Donatas Surblys
Aleksej Vorovskij
Petras Jokužys
Vitalij Sokolov
Vaidas Maziliauskas
Mantas Pakalniškis
Aidas Viršilas
Darius Gritkus
Jurgis Petrauskas
7 min. 0-1
Mantas Grigaitis
11 min. 0-2
Tadas Gudauskas
15 min. 0-3
Edgaras Voitechovskis
17 min. 0-4
Vytautas Laurinaitis
18 min. 0-5
Mantas Grigaitis
20 min. 0-6
Mantas Grigaitis
Petras Jokužys
24 min. 1-6
32 min. 1-7
Edgaras Voitechovskis
42 min. 1-8
Mantas Grigaitis
44 min. 1-9
Tadas Gudauskas
45 min. 1-10
Mantas Grigaitis
Jurgis Petrauskas
46 min. 2-10
50 min. 2-11
Tadas Gudauskas
51 min. 2-12
Tadas Gudauskas
58 min. 2-13
Edgaras Voitechovskis
Jurgis Petrauskas
60 min. 3-13
Žymantas Butkus
Tadas Gudauskas
Vytautas Laurinaitis
Marius Valskis
Aurimas Jurgelevičius
Kazimieras Žutautas
Paulius Ruseckas
Rokas Borusas
Mantas Grigaitis
Edgaras Voitchovskis
Joris Kabelka
Giedrius Kšanas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015