Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2022-08-24, 11 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Paulius Rinkevičius
FK PLIUSAS 1-9
(1-5)
FK FUTERA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gabrielius Cibarauskas
Titas Staupelis
Denisas Gornostajevas
Edvinas Demidovas
Edgaras Golubovskis
Rihardas Bučys
Lukas Narmontas
Ignas Pakalniškis
Paulius Baranauskas
Edgaras Gricius
Dalius Jurijonas
Nerijus Butkus
Tomas Rimkus
Artiom Ponomariov
17 min. 0-1
Ramūnas Litvinas
Artiomas Ponomariov
19 min. 1-1
21 min. 1-2
Deividas Gedvilas
23 min. 1-3
Audrius Gadeikis
25 min. 1-4
Audrius Gadeikis
35 min. 1-5
Gražvydas Steckis
39 min. 1-6
Tomas Vainora
Įvartis į savo vartus
40 min. 1-7
56 min. 1-8
Audrius Gadeikis
60 min. 1-9
Deividas Gedvilas
Arūnas Gadeikis
Jonas Butkevičius
Mindaugas Riklevičius
Audrius Gadeikis
Mindaugas Grušauskas
Ramūnas Litvinas
Gračvydas Steckis
Tomas Vainora
Artūras Vaitkus
Deivydas Gedvilas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Lukas Narmontas, Titas Staupelis, Edgaras Gricius, Gabielius Cibarauskas
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015