Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
18
2015-09-25
Klaipėda City 10:3 Vakarų frontas
18
2015-09-25
Nautica 2:6 Uosto Direkcija
18
2015-09-25
Sarema 1:5 Klaipėdos Universitetas
18
2015-09-24
AGRpakas-Sendvaris 3:6 Titanic
18
2015-09-23
Sparta 2:12 Kruopa
17
2015-09-17
Nautica 6:3 Vakarų frontas
17
2015-09-15
Sarema 3:0 Kruopa
17
2015-09-14
Klaipėda City 2:9 Klaipėdos Universitetas
17
2015-09-14
AGRpakas-Sendvaris 1:6 Uosto Direkcija
17
2015-09-14
Sparta 4:2 Titanic
16
2015-09-10
Nautica 2:5 Klaipėdos Universitetas
16
2015-09-10
Sparta 1:14 Uosto Direkcija
16
2015-09-08
Kruopa 6:4 Titanic
16
2015-09-08
Sarema 3:1 Klaipėda City
16
2015-09-07
AGRpakas-Sendvaris 5:1 Vakarų frontas
15
2015-09-03
Uosto Direkcija 10:2 Kruopa
15
2015-09-03
Klaipėdos Universitetas 4:2 AGRpakas-Sendvaris
15
2015-09-02
Sarema 3:3 Titanic
15
2015-09-02
Vakarų frontas 1:3 Sparta
15
2015-09-01
Klaipėda City 3:2 Nautica
14
2015-08-28
Klaipėdos Universitetas 3:0 Sparta
14
2015-08-27
Uosto Direkcija 2:5 Titanic
14
2015-08-26
Vakarų frontas 2:7 Kruopa
14
2015-08-26
Klaipėda City 1:5 AGRpakas-Sendvaris
14
2015-08-25
Sarema 5:3 Nautica
13
2015-08-20
Sarema 1:1 Uosto Direkcija
13
2015-08-19
Nautica 3:2 AGRpakas-Sendvaris
13
2015-08-19
Vakarų frontas 2:7 Titanic
13
2015-08-18
Klaipėda City 1:3 Sparta
13
2015-08-17
Klaipėdos Universitetas 5:4 Kruopa
12
2015-08-13
Titanic 5:5 Klaipėdos Universitetas
12
2015-08-13
Uosto Direkcija 3:0 Vakarų frontas
12
2015-08-12
Kruopa 1:1 Klaipėda City
12
2015-08-11
Sparta 0:3 Nautica
12
2015-08-10
AGRpakas-Sendvaris 2:7 Sarema
11
2015-08-07
Sarema 3:0 Vakarų frontas
11
2015-08-07
Klaipėdos Universitetas 2:5 Uosto Direkcija
11
2015-08-05
AGRpakas-Sendvaris 13:1 Sparta
11
2015-08-05
Nautica 4:2 Kruopa
11
2015-08-04
Klaipėda City 1:2 Titanic
10
2015-07-30
Uosto Direkcija 6:1 Klaipėda City
10
2015-07-30
Vakarų frontas 4:11 Klaipėdos Universitetas
10
2015-07-29
Kruopa 1:3 AGRpakas-Sendvaris
10
2015-07-29
Sparta 1:5 Sarema
10
2015-07-28
Titanic 2:1 Nautica
9
2015-06-30
Kruopa 4:1 Sparta
9
2015-06-25
Uosto Direkcija 3:4 Nautica
9
2015-06-25
Klaipėdos Universitetas 1:2 Sarema
9
2015-06-22
Titanic 3:0 AGRpakas-Sendvaris
9
2015-06-22
Vakarų frontas 0:7 Klaipėda City
8
2015-06-19
Sarema 4:1 Kruopa
8
2015-06-19
Klaipėda City 2:4 Klaipėdos Universitetas
8
2015-06-19
AGRpakas-Sendvaris 3:9 Uosto Direkcija
8
2015-06-17
Nautica 3:0 Vakarų frontas
8
2015-06-17
Sparta 1:2 Titanic
7
2015-06-11
Klaipėdos Universitetas 7:1 Nautica
7
2015-06-11
Uosto Direkcija 13:5 Sparta
7
2015-06-10
Titanic 3:1 Kruopa
7
2015-06-10
Klaipėda City 2:4 Sarema
7
2015-06-09
Vakarų frontas 2:3 AGRpakas-Sendvaris
6
2015-06-04
Kruopa 2:6 Uosto Direkcija
6
2015-06-04
AGRpakas-Sendvaris 5:6 Klaipėdos Universitetas
6
2015-06-03
Sparta 5:4 Vakarų frontas
6
2015-06-03
Nautica 1:4 Klaipėda City
6
2015-06-03
Titanic 3:11 Sarema
5
2015-05-28
Uosto Direkcija 3:3 Titanic
5
2015-05-28
Klaipėdos Universitetas 7:3 Sparta
4
2015-05-27
Sarema 3:2 Nautica
4
2015-05-27
Vakarų frontas 2:3 Kruopa
5
2015-05-26
Klaipėda City 1:1 AGRpakas-Sendvaris
4
2015-05-21
Kruopa 0:11 Klaipėdos Universitetas
4
2015-05-21
Uosto Direkcija 6:2 Sarema
4
2015-05-20
AGRpakas-Sendvaris 6:1 Nautica
4
2015-05-20
Titanic 4:1 Vakarų frontas
4
2015-05-19
Sparta 4:0 Klaipėda City
3
2015-05-14
Nautica 5:9 Sparta
3
2015-05-14
Vakarų frontas 1:4 Uosto Direkcija
3
2015-05-14
Klaipėdos Universitetas 3:2 Titanic
3
2015-05-14
Sarema 5:2 AGRpakas-Sendvaris
3
2015-05-12
Klaipėda City 4:2 Kruopa
2
2015-05-08
Kruopa 6:2 Nautica
2
2015-05-07
Vakarų frontas 0:7 Sarema
2
2015-05-07
Uosto Direkcija 3:2 Klaipėdos Universitetas
2
2015-05-06
Sparta 0:2 AGRpakas-Sendvaris
2
2015-05-06
Titanic 0:0 Klaipėda City
1
2015-04-30
Klaipėda City 0:6 Uosto Direkcija
1
2015-04-30
Klaipėdos Universitetas 5:4 Vakarų frontas
1
2015-04-29
Nautica 2:4 Titanic
1
2015-04-29
AGRpakas-Sendvaris 4:1 Kruopa
1
2015-04-29
Sarema 7:1 Sparta
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015