AGRpakas-Sendvaris
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
62 (vid. 3.44)
ĮMUŠTA
58 (vid. 3.22)
PRALEISTA
4
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis TendysRemigijus VaitkevičiusOvidijus MusulasRobertas GudasJevgenij Slugin
12 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Tendys
16
12
1
0
Remigijus Vaitkevičius
14
12
0
0
Ovidijus Musulas
17
11
0
0
Robertas Gudas
14
10
0
0
Benas Alseika
18
3
1
0
Jevgenij Slugin
7
3
0
0
Šarūnas Bačko
9
3
0
0
Vytautas Zablockis
17
2
0
0
Sergėjus Bačko
10
1
0
0
Andrius Guralis
8
1
0
0
Simas Pranauskas
10
1
0
0
Genadij Loginovič
3
1
0
0
Simas Vitkauskas
3
0
0
0
Kęstutis Navardauskas
0
0
0
0
Martynas Sadlauskas
1
0
0
0
Andrius Jonkus
2
0
0
0
Konstantin Plikosov
1
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
13
0
0
0
Donatas Bulvydas
0
0
0
0
Liudas Razma
2
0
1
0
Tomas Navardauskas
7
0
1
0
Martynas Vėlyvis
3
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Denis Budajev
2
0
0
Artūras Jakovenka
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
AGRpakas-Sendvaris
4:1
Kruopa
2
2015-05-06
Sparta
0:2
AGRpakas-Sendvaris
3
2015-05-14
Sarema
5:2
AGRpakas-Sendvaris
4
2015-05-20
AGRpakas-Sendvaris
6:1
Nautica
5
2015-05-26
Klaipėda City
1:1
AGRpakas-Sendvaris
6
2015-06-04
AGRpakas-Sendvaris
5:6
Klaipėdos Universitetas
7
2015-06-09
Vakarų frontas
2:3
AGRpakas-Sendvaris
8
2015-06-19
AGRpakas-Sendvaris
3:9
Uosto Direkcija
9
2015-06-22
Titanic
3:0
AGRpakas-Sendvaris
10
2015-07-29
Kruopa
1:3
AGRpakas-Sendvaris
11
2015-08-05
AGRpakas-Sendvaris
13:1
Sparta
12
2015-08-10
AGRpakas-Sendvaris
2:7
Sarema
13
2015-08-19
Nautica
3:2
AGRpakas-Sendvaris
14
2015-08-26
Klaipėda City
1:5
AGRpakas-Sendvaris
15
2015-09-03
Klaipėdos Universitetas
4:2
AGRpakas-Sendvaris
16
2015-09-07
AGRpakas-Sendvaris
5:1
Vakarų frontas
17
2015-09-14
AGRpakas-Sendvaris
1:6
Uosto Direkcija
18
2015-09-24
AGRpakas-Sendvaris
3:6
Titanic

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015