Kruopa
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
55 (vid. 3.06)
ĮMUŠTA
72 (vid. 4.00)
PRALEISTA
-17
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vidas DančenkaLaurynas NorkusAleksej FedosejevSergej FiodorovKasparas Davidonis
10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vidas Dančenka
4
10
0
0
Laurynas Norkus
15
8
1
0
Kasparas Davidonis
12
6
0
0
Aleksej Fedosejev
14
6
0
0
Sergej Fiodorov
15
6
0
0
Saulius Mikalajūnas
12
5
0
0
Andrej Konovalov
12
4
0
0
Viktor Golovatij
6
3
0
0
Maksim Melechin
5
1
0
0
Oleg Vinogradov
8
1
0
0
Andrej Makov
4
1
0
0
Vladimiras Molis
14
1
0
0
Nerijus Genupskis
6
1
0
1
Rolandas Petraitis
6
1
1
0
Jevgenij Zaicev
12
0
0
0
Oleg Čmyr
10
0
0
0
Eugenijus Davidonis
16
0
0
0
Tadas Balčiūnas
4
0
0
0
Artūras Ščerbakovas
0
0
0
0
Vladimiras Česnakovas
3
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Marius Rumbutis
1
0
0
Maksim Šeremetov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
AGRpakas-Sendvaris
4:1
Kruopa
2
2015-05-08
Kruopa
6:2
Nautica
3
2015-05-12
Klaipėda City
4:2
Kruopa
4
2015-05-21
Kruopa
0:11
Klaipėdos Universitetas
4
2015-05-27
Vakarų frontas
2:3
Kruopa
6
2015-06-04
Kruopa
2:6
Uosto Direkcija
7
2015-06-10
Titanic
3:1
Kruopa
8
2015-06-19
Sarema
4:1
Kruopa
9
2015-06-30
Kruopa
4:1
Sparta
10
2015-07-29
Kruopa
1:3
AGRpakas-Sendvaris
11
2015-08-05
Nautica
4:2
Kruopa
12
2015-08-12
Kruopa
1:1
Klaipėda City
13
2015-08-17
Klaipėdos Universitetas
5:4
Kruopa
14
2015-08-26
Vakarų frontas
2:7
Kruopa
15
2015-09-03
Uosto Direkcija
10:2
Kruopa
16
2015-09-08
Kruopa
6:4
Titanic
17
2015-09-15
Sarema
3:0
Kruopa
18
2015-09-23
Sparta
2:12
Kruopa

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015